Korn powraca z nowym albumem!

KORN_FINAL_COVER

Gwiazda kultowego serialu w nowym klipie Korn! Zobacz teledysk „Rotting In Vain”.  Premiera nowego studyjnego albumu zespołu, „The Serenity In Suffering”, 21 października 2016.

Gwiazda kultowego serialu w nowym klipie Korn! Zobacz teledysk „Rotting In Vain”  Premiera nowego studyjnego albumu zespołu, „The Serenity In Suffering”, 21 października 2016 
Legenda nu metalu, dwukrotni laureaci Grammy, amerykańska grupa Korn, zapowiada pierwszy od trzech lat, a dwunasty w ogóle, studyjny album! Materiał pod tytułem „The Serenity Of Suffering” ukaże się jesienią. Za to już teraz możemy zapoznać się z promującym go pierwszym wideoklipem. 
Niepokojący osobnik, o fizjonomii budzącej strach, a do tego obdarzony magicznymi zdolnościami, jest bohaterem teledysku do piosenki „Rotting In Vain”, która zwiastuje płytę. Wciela się w niego znakomity szkocki aktor Tommy Flanagan, którego znamy z kapitalnej roli Filipa „Chibsa” Telforda w serialu „Synowie Anarchii”. Teledysk w reżyserii Deana Karra (m.in. Billy Talent, Alter Bridge, Deftones, Dave Matthews Band, Marilyn Manson, Queens Of The Stone Age) można obejrzeć na tej stronie: 

To numer w klimacie i z energią, która fanom na pewno skojarzy się z wielkimi czasami Korn z końcówki XX i początku, XXI wieku, albumami „Issues”, „Untouchables”, „Take A Look In The Mirror”.
„»Rotting In Vain« to utwór o pewnym mrocznym miejscu i byciu w sytuacjach, których nie lubię” – tłumaczy wokalista Jonathan Davis. „Czy to w związkach, czy w poczuciu, że gdzieś utknąłem albo, że ktoś stara się mnie w bolesny sposób wykorzystać. Wtedy całe lata zajmuje znalezienie wyjścia z takiej sytuacji. Stąd tytuł: „gnijesz na próżno””Piosenka zapowiada album „The Serenity Of Suffering”, który wyprodukuje Nick Raskulinecz(m.in. Foo Fighters, Deftones, Mastodon, Rush). Płyta będzie mieć premierę 21 października 2016 roku. Gościnnie pojawi się na niej Corey Taylor ze Slipknot.