Muse na specjalnym koncercie w Krakowie!

attachmentimg2079 ONE EXTRA DAY W RAMACH KRAKÓW LIVE FESTIVAL 2016! Posiadacze karnetów festiwalowych wchodzą bez dodatkowych opłat!

Bilety jednodniowe w cenie 239 PLN w sprzedaży!

Jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie MUSE wystąpi podczas dodatkowego dnia zamykającego Kraków Live Festival 2016. Brytyjskie trio zagra 21 sierpnia na terenie lotniska Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Koncert zakończy trasę koncertową zespołu Drones World Tour. Bilety w sprzedaży!
Muse znani są z energetycznych występów i bardzo rozbudowanych widowisk na żywo. Ich trasy opisywane były przez międzynarodowe media jako „wspaniałe”, „amibtne” i „wyjątkowe”. Od debiutu w 1994 roku zespół wydał siedem albumów studyjnych i sprzedał ponad 17 milionów ich egzemplarzy na całym świecie. Siódmy album „Drones” utrzymywał się na 1. miejscu brytyjskiej listy albumów przez dwa tygodnie, a także był pierwszym albumem grupy, który dotarł na szczyt amerykańskiej listy. W sumie „Drones” znalazł się na 1. miejscu w 23 krajach, m.in. we Francji, Japonii, Australii, Holandii i Szwajcarii.
Organizatorem koncertu jest Alter Art.