Zobacz nowy koncertowy teledysk Braci!

Bracia Cugowscy wracają z nowym teledyskiem do utworu „Moja Przystań”.  Zobaczcie wyjątkowy koncertowy klip zarejestrowany podczas jednego z występów zespołu!

Teledysk do utworu „Moja Przystań” został zarejestrowany 29 sierpnia 2014 roku podczas koncertu zespołu, który odbył się na Dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Materiał został zarejestrowany pod okiem Macieja Durczaka i grupy Rock House Entertainment. Za pomoc przy realizacji teledysku zespół Bracia dziękuje Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie.

Utwór „Moja Przystań” to kolejny singiel z repertuaru Braci, który promuje specjalną Platynową Edycję płyty “Zmienić zdarzeń bieg”, która ukazała się po blisko dwóch latach od premiery podstawowej wersji (utwór znalazł się również na podstawowej wersji z 2013 roku). Album „Zmienić rzeczy bieg” przyniósł takie hity jak “Nad przepaścią”, “Wierzę w lepszy świat” czy “Po drugiej stronie chmur”. A zespołowi Bracia dał drugą młodość i nie tylko w przenośni zmienił zdarzeń bieg w ich artystycznym życiu.

Platynowa Edycja albumu “Zmienić zdarzeń bieg”, oprócz premierowego utworu “Niepisane” zawiera DVD z akustycznym koncertem Braci zarejestrowanym na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. To swoiste koncertowe “the best of” Braci w dość szczególnych, akustycznych aranżacjach plus dwa covery: z repertuaru Davida Bowie i The Police. Pozycja obowiązkowa zarówno dla wielbicieli tych wykonawców, jak i dla fanów zespołu Piotra i Wojtka Cugowskich.

Rock w wykonaniu Braci niejedno ma imię – z jednej strony wciąż silni są elektrycznym, tłustym, gitarowym riffem, ale z drugiej, doskonale zdają sobie sprawę z potęgi dobrej, melodyjnej piosenki. “Zmienić zdarzeń bieg” to płyta porywająca, nowoczesna myśleniem o rocku i przestrzenną, dynamiczną produkcją. To płyta, dzięki której prawdziwy, rasowy rock wrócił na szczyty polskich list przebojów.

BRACIA – Moja przystań (oficjalny teledysk)

Muzyka: Piotr Cugowski

Słowa: Dariusz Dusza

Reżyseria: Piotr Cugowski, Maciej Durczak

Realizacja / montaż: Klaudiusz Boczkowski

Realizacja dźwięku / mix: Marcin Trojanowicz

Realizacja dźwięku live: Wojciech Pelczyk

Realizacja światła: Przemysław Zych

Technika sceniczna: Maciej “Woodys” Wójkiewicz

Produkcja: Rock House Entertainment | www.rockhouse.pl

Kierownictwo produkcji: Andrzej Król | Rock House Entertainment

Management: Maciej Durczak | Rock House Entertainment