Blessd i Maluma znów razem! 

Blessd, artysta, który burzy wszystkie paradygmaty przemysłu muzycznego w Kolumbii, ponownie połączył siły z Malumąglobalnym idolem muzyki latynoskiej i wybitną postacią gatunku urban. Efektem kooperacji jest „El Reloj”– utwór prezentujący talent dwóch niezwykłych artystów z Medellín.

Posłuchaj „El Reloj”
 
Panowie wcześniej spotkali się przy numerze „Impossible Remix” z 2021 roku, który umocnił pozycję dwóch ikon sceny urban, ale także odcisnął piętno na popkulturze Kolumbii i całego regionu. Współpraca stała się kamieniem milowym dla muzyki urban, pokazując siłę jedności między artystami z różnych pokoleń, przełamując ograniczenia i niezaprzeczalnie wyznaczając kierunek podróż młodego talentu, który teraz stał się supergwiazdą miejskiego gatunku.
 
Piosenka „El Reloj” narodziła się z fascynującego procesu twórczego zainicjowanego przez znakomity duet Los RudeBoyz, uznanych producentów z Medellín, z którymi Blessd i Maluma mają wiele wspólnego.
 
Teledysk do singla nakręcony został oczywiście w Medellín, a jego akcja rozgrywa się w szkole. Klasy, biblioteka, korytarze służą jako tło świeżej audiowizualnej produkcji, przedstawiając Blessd i Malumę w sytuacjach, które codziennie spotkają ich fanów. Za reżyserię odpowiadają Juan Luis Londoño i Cesar „Tes” Pimienta, a na ekranie pojawiają się popularna modelka sabel Sofia Henao czy legenda światowej piłki nożnej, kolumbijski bramkarz René Higuita.

Dzięki talentowi i charyzmie, Stiven Mesa Londoño, lepiej znany jako Blessd, stał się jedną z najbardziej obiecujących gwiazd gatunku. W wieku 23 lat i z karierą, która niedawno nabrała rozpędu, reggaetonowy twórca z Antioquii wyróżnia się nie tylko improwizacją i śpiewem, ale i tworzeniem własnych piosenek. Łącząc improwizacyjne umiejętności z miłością do muzyki, stał się jedną z największych gwiazd reggaetonu z Medellín. Występy na najróżniejszych imprezach w całym kraju, przyniosły mu rzeszę oddanych fanów, którzy śpiewają jego piosenki i inspirują go do spełniania marzeń o zapełnianiu stadionów na całym świecie.