LOTTA o miłości, która przychodzi „Za wcześnie”

„Za wcześnie” to kolejny singiel artystki, odważnie wprowadzającej na polską scenę brzmienia hyperpop.
Lotta, a właściwie Karolina Pielesiak, przez prawie dekadę tworzyła duet Szparagi, gromadząc na YouTube widownię liczoną w milionach. Teraz postanowiła rozkochać słuchaczy w hyperpopie – gatunku spajającym muzykę elektroniczną, pop oraz rap.

Hyperpop to wysokie tony, mocne syntezatory i całkowicie wypaczone basy. Oryginalny miks dźwięków wprowadzający odbiorców w stan surrealistycznego zamieszania. W połączeniu ze świeżym, kobiecym spojrzeniem na miłość, rodzinę i karierę tworzą one spójny obraz EP-ki Lotty „nowa żona”, która pozwala zajrzeć do wnętrza debiutującej na rynku muzycznym artystki.

Singiel „Za wcześnie” to dalej brzmienia hyperpopu, jednak tym razem z naciskiem na pop. Charakterystyczne popowe melodie szybko wpadają w ucho i razem hyperpopowymi wysokimi tonami dają nam nowoczesną wersję „radiowego hitu”.

Nowy singiel Lotty to numer o tym, że miłość przychodzi do nas w najmniej oczekiwanym momencie. Wokalistka nawiązuje w niej do uczuć, które towarzyszyły jej, kiedy zorientowała się, że poznała „tego jedynego”. Przerażająca staje się myśl o spędzeniu życia z jedną osobą, szczególnie kiedy masz naście lat.

Utwór powstał w studiu Domofonia we współpracy z Mateuszem Misiakiem. Teledysk do piosenki w klimacie wakacyjnej przygody wyreżyserował Adam Andrzejewski.

Singiel w serwisach streamingowych:
https://e-muzyka.ffm.to/lottazawczesnie

Teledysk: