KONCERT JANA MAJEWSKIEGO – LAUREATA NAGRODY„DEBIUTY TRÓJKI” JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ

13 sierpnia o godz. 20.05 Program Trzeci Polskiego Radia zaprasza na koncert Jana Majewskiego – laureata nagrody „Debiuty”, wyróżnionego przez radiową Trójkę podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wydarzenie odbędzie się w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Transmisja na antenie Programu 3 Polskiego Radia, a także – w formie streamingu wideo – na Facebooku i kanale YouTube stacji oraz stronie trojka.polskieradio.pl.

Podczas tegorocznego, jubileuszowego 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, radiowa Trójka nagrodziła najbardziej obiecującego debiutanta. Jan Majewski, który został uhonorowany tym tytułem, zaprezentuje się przed publicznością podczas niedzielnego koncertu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.   

Jan Majewski to młody wokalista i gitarzysta, a także kompozytor i autor tekstów, który zdobył nagrodę „Debiuty Trójki” za utwór „Właściwie mi dobrze”. –Piosenka opowiada o relacji między partnerami, o tym, że często nie chcemy się zmieniać i dostosowywać do drugiej osoby – mówi artysta. 

Występ został doceniony również przez publiczność, która przyznała Majewskiemu swoją nagrodę. Utwór powstał we współpracy z Anną Wyszkoni i pochodzi z debiutanckiego albumu, który ma się ukazać jeszcze w tym roku. Piosenki, które znajdą się na tej płycie zostały napisane m.in. z Moniką Wydrzyńską oraz Skubasem. Dotychczas muzyk na swoim koncie ma cztery autorskie utwory: „Niepewne”, „Swoje miejsce”, „Prosto  w ciszę” i „Właściwie mi dobrze”, który znajduje się na „Liście Przebojów Trójki”. W najbliższym czasie planuje premierę dwóch kolejnych singli. 

  • Koncert Jana Majewskiego w niedzielę, 13 sierpnia, od godz. 20.05 – transmisja na antenie Trójki oraz – w formie streamingu wideo – na stronie trojka.polskieradio.pl, Facebooku i kanale YouTube stacji.
  • Koncert odbędzie się z udziałem publiczności. Zaproszenia można zdobyć słuchając Trójki. 
  • Klip do utworu „Właściwie mi dobrze” do obejrzenia tutaj
  • Więcej informacji na stronie: trojka.polskieradio.pl