Anastazja Maciąg – Ojej – najnowszy singiel już jest!

,,Ojej” to niewinne przyznanie się do miewania gorszych chwil. Pośród tanecznego beatu i klubowego klimatu kryją się smutki, które każdemu z nas się zdarzają. Czasem mimo tłumu ludzi bywamy samotni – o tym opowiada tekst. Jest to poszukiwanie miejsca dla siebie w codziennym zgiełku i natłoku spraw.

ZOBACZ TELEDYSK

Po niewątpliwym sukcesie singla „Moment”, który został odsłuchany ponad 5 milionów razy w serwisach muzycznych, a teledysk do niego osiągnął milion wyświetleń w YouTube, pora na kolejny singiel Anastazji Maciąg, będącej muzycznym głosem Gen Z. „Ojej” to nowa propozycja, będąca mocnym uderzeniem. Artystka konsekwentnie idzie wyznaczoną przez siebie drogą, wypuszczając utwór wraz z teledyskiem, który zapada w pamięć.

POSŁUCHAJ
Anastazja Maciąg została zwyciężczynią pierwszej edycji konkursu Rising Star. Muzyką zajmuje się od dziecka, pierwszym przełomowym momentem w jej karierze był występ w The Voice Kids, a krokiem milowym zwycięstwo w konkursie Rising Star Polska. Ma za sobą trzy premiery muzyczne, a jej debiutancki singiel ,,Temat O Tobie” był hitem na Tik Toku, a na YouTubeodsłuchało go już ponad 1,3 mln osób. Anastazja aktywnie udziela się w social mediach, a jej konikiem jest Tik Tok, gdzie obserwuje ją ponad 167 tysięcy osób. Obecnie Anastazja pracuje nad swoim debiutanckim wydawnictwem. Utwór ,,Ojej” to drugi singiel artystki, wydany po piosence ,,Moment„.