Sudden Lights po Eurowizji. Sprawdź ich kolejny singiel „Backwards in Time”

Po eurowizyjnych doświadczenia pochodzący z Łotwy Sudden Lights prezentuje numer zapowiadający kolejny album. „Backwards in Time” to melancholijne rockowe brzmienie z chwytliwą, wręcz popową melodią. Piosenka muzycznie i tekstowo brzmi jak kontynuacja ich eurowizyjnego przeboju „Aija”. 

„Backwards in Time” opowiada o nieuniknionej nostalgii, która pojawia się zawsze po szczęśliwych chwilach. To historia niekończących się poszukiwań i niezaspokojonych pragnień. Teledysk do utworu dostępny jest pod linkiem:

 

Dla wielu Sudden Lights okazało się odkryciem tegorocznego konkursu Eurowizji. Występ w Liverpoolu był ekscytującym wydarzeniem i kolejnym krokiem w nabierającej tempa na arenie międzynardowej karierze muzyków. Sudden Lights tworzą: Andrejs Reinis Zitmanis, Mārtiņš Matīss Zemītis, Kārlis Matīss Zitmanis i Kārlis Vārtiņš. W 2017 roku zadebiutowali albumem „Priekšpilsētas”, następnie ruszyli w trasę koncertową z zespołem Brainstorm. Obecnie pracują nad kolejną płytą, która ma ukazać się jeszcze w tym roku. Zapowiadają ją utwory„Aijā” i „Backwards in Time”