LUM!X połączył siły z Tarikiem Asadim i Willem Mattą
Posłuchaj ich wspólnego singla „The Night Is Young”

Na fali ogromnej euforii, ceniony na całym świecie twórca hitów LUM!X połączył się z niemieckim artystą Tarikiem Asadim oraz z songwriterem Willem Mattą. Efektem kooperacji jest porywający hymn „The Night Is Young”.

Zobacz na YT

Niesiony ciepłymi wokalami, imponującymi dropami i genialną sekwencją akordów, „The Night Is Young” z pewnością stanie się festiwalowym bangerem. Piosenka stanowi kwintesencję niepodrabialnego stylu LUM!Xa, który jest muzycznym synonimem beztroski i młodości.

Jedna z najnowszych legend muzyki tanecznej, austriacki DJ i producent LUM!X rozpalił międzynarodowe parkiety serią festiwalowych hitów. Od wysoko ocenianych kooperacji z Gabrym Ponte – „Thunder” i „Monster” – po najnowszy hit „Where Do We Go” z DVBSS, jego muzyka niemal natychmiast po premierze zbiera dziesiątki milionów streamów. W międzyczasie udowodnił, że jego występy są najjaśniejszymi punktami festiwali. Gwiazdor osiągnął ponadto wielki sukces, reprezentując w tym roku Austrię na Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem „Halo”. Teraz prezentuje nowy singiel „The Night Is Young”.

Choć Tarik Asadi jest stosunkowo nową postacią na scenie, jego pierwsze wydawnictwa zdobyły już ponad milion streamów na samym Spotify. W swoim CV ma ponadto liczne występy w Niemczech, Austrii i Włoszech, a jego gwiazda z każdym dniem świeci jaśniej.

Skład uzupełnia Will Matta, uznany autor piosenek, który napisał już kilka hitów, jak chociażby „Human Inside”, któremu zawdzięcza rozgłos czy ubiegłoroczny festiwalowy szlagier „Adrenaline” zrealizowany z Kattisonem. 

Ich nowa, świeża kooperacja to po prostu magia. Wyróżniający się delikatnymi fortepianowymi dźwiękami i wzruszającym głosem Willa Matty utwór niesie ze sobą żywiołowy refren i pełen nadziei tekst o tym, że to, co najlepsze dopiero nadejdzie. Całość uzupełnia szalony beat, zachwycające chórki i syntezatorowe brzmienia oraz niesamowity drop, który zmienia piosenkę w hymn dla mas.

„The Night Is Young” to muzyczny odpowiednik zjednoczonej błogości, dowód genialnego songwritingu i potężna dawka elektroniki. Wszystko to sprawia, że masz ochotę utrzymać ogień płonący do świtu. 

Słuchaj najlepszych utworów LUM!Xa