The Blessed Madonna zaprasza na parkiety z nowym hitem „Serotonin Moonbeams”! 

Marea Stamper, czyli urodzona w Kentucky, mieszkająca w Londynie artystka, DJ-ka, producentka i ikona kultury klubowej lepiej znana jako The Blessed Madonna, prezentuje nowy singiel „Serotonin Moonbeams”. To jej pierwsze solowe wydawnictwo od 2017 roku, kiedy to ukazał się disco-house’owy hymn „He Is The Voice I Hear”. W nowym nagraniu, który zdążył już zrobić furorę na parkietach, pojawiając się w wakacyjnych setach The Blessed Madonna, artystka połączyła siły z wokalistką Uffie. Jak można się domyślić po tytule, „Serotonin Moonbeams” to house’owa muzyka w najbardziej zadziwiającej, wspólnotowej i imprezowej postaci.

Słuchaj „Serotonin Moonbeams”

Rozmawialiśmy o tym, jak to jest zakochać się w pachnących Vicks Vaporub, cukierkowych rave’ach z lat 90. Chodzi o „kałuże przytulania” i intensywne, emocjonalne, fizyczne i duchowe połączenia, które mogą powstawać, gdy panują odpowiednie warunki serotoninowe. Bariery, które mogłyby istnieć w normalnej, randkowej atmosferze, wyparowują, a obcy ludzie w jednej chwili mogą stać się dla siebie bliskimi partnerami.Numer spotkał się z bardzo entuzjastycznym odzewem, odkąd po raz pierwszy przetestowałam go w czasie trasy w Brazylii. Powstał podczas jednego z tych dni, kiedy biegałam od konsolety produkcyjnej do sofy, żeby poprzerzucać się z Uffie i Jin Jinem słowami piosenki. Pamiętam, że głupio mi było zaproponować wers „Bet I hit you with that bad bitch, thunder lightning, super frightening yeah!”. Kiedy jednak się odważyłam, oni byli zachwyceni i widzieliśmy, że mamy coś dobrego –  opowiada The Blessed Madonna.

Zobacz na YT

The Blessed Madonna to artystka, której trwająca dwie dekady kariera utkana jest z muzyki tanecznej z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Jeszcze jako nastolatka promowała rave’y dla 50 osób w spoconych piwnicach Kentucky, by nieco później występować na największych scenach i festiwalach na całym świecie. Ponadto pracowała u boku takich legend house’u, jak Frankie Knuckles, a także bez obaw podjęła się jednego z najbardziej  ambitnych projektów remiksowych w ostatnich czasach – „Club Future Nostalgia”(jej wspólny album z ikoną popu Dua Lipą). Krótko mówiąc, The Blessed Madonna jest synonimem jednoczącej, katartycznej muzyki tanecznej.

W ostatnich latach The Blessed Madonna zaśpiewała w hymnie „Marea (We Lost Dancing)” Fred again..,  stała się głosem nocnego sobotniego radia, została uwieczniona jako postać w „Grand Theft Auto 5” i zrealizowała remiksy dla takich gwiazd, jak The Chemical BrothersFlorence & The Machine i, co najbardziej niewiarygodne, Elton John.

„Serotonin Moonbeams” otwiera nowy rozdział w dorobku gwiazdy i stanowi początek serii wydawnictw planowanych na nadchodzące miesiące. To pierwszy owoc wypełnionych krwią, potem, łzami i radością wielogodzinnych studyjnych sesji z przyjaciółmi. Krążą nawet plotki o debiutanckim albumie.

Najważniejsze utwory The Blessed Madonna na jednej playliście