Ed Sheeran zapowiada film „Jumpers For Goalposts” oraz edycję specjalną płyty „x”!

Ed Sheeran_x_wambley edition

Film „Jumpers For Goalposts” oraz edycja specjalna płyty „x” już 13 listopada!

Ed Sheeran przygotował dla swoich fanów piękny prezent. Jest nim film „Jumpers For Goalposts”. Obraz jest dowodem na to, jak wspaniałym artystą koncertowym jest Anglik,  a także pokazuje życie Eda z dala od reflektorów. Film ukaże się 13 listopada 2015 roku. Tego samego dnia pojawi się również specjalne wznowienie albumu „x”.

Za reżyserię filmu „Jumpers For Goalposts” odpowiada Paul Dugdale. Zdjęcia zrealizowano w trakcie trzech wyprzedanych koncertów Eda Sheerana na stadionie Wembley w Londynie, w lipcu 2015 roku. Występy były częścią tournée poświęconego promocji płyty „x”, która w Polsce dwa razy pokryła się platyną.

Ed Sheeran zachwycił publiczność zgromadzoną na Wembley, wykonując numery z pierwszych miejsc list przebojów, jak „The A Team”, „Don’t”, „Sing” oraz hit „Thinking Out Loud”. Jednym z najwspanialszych momentów był duet z sir Eltonem Johnem. W sumie przez trzy dni koncerty Eda Sheerana na stadionie Wembley zobaczyło ponad 240 tys. fanów! 

Film „Jumpers For Goalposts Live At Wembley Stadium” można było niedawno obejrzeć w Polsce na specjalnych pokazach w sieci Multikino.

Oprócz utworów z koncertu film „Jumpers For Goalposts” przedstawia drogę Eda Sheerana do wielkiej kariery, od początków aż po dziś dzień. Obraz ukaże się na DVD oraz w formacie Blu-ray.

Trailer „Jumpers For Goalposts” można zobaczyć tutaj:

Fani Eda Sheerana będą mogli również zaopatrzyć się w tak zwaną „Wembley Edition” płyty „x”. Album poza piosenkami z pierwszego wydania, zawierać będzie pięć nowych kompozycji: „English Rose”, „Touch And Go”, „New York”, „Make It Rain” oraz nagrany z zespołem Rudimental utwór „Lay It All On Me”.

Ed nagrywał piosenki zarówno w Ameryce, jak i w studiu w Londynie. Przy „Touch And Go” Sheerana wspomagał w studiu sam Rick Rubin (m.in. Red Hot Chilli Peppers, Slipknot, Slayer), zaś Emile Haynie (m.in. Bruno Mars,) w „New York”.

Do „Wembley Edition” płyty „x” dołączona została płyta DVD „Jumpers For Goalposts Live At Wembley Stadium”, czyli matreriał koncertowy plus obrazki zza kulis.

 

Zawartość „x – Wembley Edition”:

CD/DVD:

 1. One
 2. I’m A Mess
 3. Sing
 4. Don’t
 5. Nina
 6. Photograph
 7. Bloodstream
 8. Tenerife Sea
 9. Runaway
 10. The Man
 11. Thinking Out Loud
 12. Afire Love
 13. I See Fire
 14. English Rose
 15. Touch and Go
 16. New York
 17. Make It Rain
 18. Lay It All On Me (Rudimental feat. Ed Sheeran)

DVD:

 1. I’m A Mess
 2. Lego House
 3. Photograph
 4. Bloodstream
 5. Don’t
 6. I See Fire
 7. Don’t Go Breaking My Heart
 8. Thinking Out Loud
 9. The A Team
 10. You Need Me, I Don’t Need You
 11. Sing

Dodatki:

 1. Afire Love
 2. Drunk
 3. Tenerife Sea
 4. Take It Back / Superstition