Madonna i Saucy Santana nagrali remix „Material Girl”

Madonna i raper Saucy Santana połączyli siły w remiksie „Material Gworrllllllll!”. Nagranie jest remiksem wiralowego hitu „Material Girl” Saucy’ego zainspirowanego oczywiście wielkim przebojem Madonny o tym samym tytule. 

Piosenka ukazuje się niedługo przed premierą albumu „FINALLY ENOUGH LOVE: 50 NUMBER ONES”. Podsumowująca karierę gwiazdy kompilacja z 50 piosenkami ukaże się 19 sierpnia 2022. Kolekcja, nad którą Madonna osobiście czuwała, powstała, by uczcić jej historyczny sukces. Jest ona bowiem pierwszą i jedyną artystką, która umieściła 50 utworów na szczycie listy Dance Club Songs.

Posłuchaj

„50 NUMBER ONES” obejmuje okres panowania Madonny na listach przebojów i kilkadziesiąt remiksów przygotowanych przez topowych producentów. Ponadto fani otrzymają rarytasy – rzadkie remiksy, z których ponad 20 ukazuje się oficjalnie po raz pierwszy lub po raz pierwszy debiutuje komercyjnie i w formacie cyfrowym. 

W zestawie nie brakuje piosenek, w których obok Madonny pojawiają się wielcy goście, jak Britney Spears („Me Against The Music”), Justin Timberlake Timbaland („4 Minutes”) i Nicki Minaj („Bitch I’m Madonna”). Nad masteringiem całości czuwał Mike Dean, który pracował nad dwoma ostatnimi albumami Madonny – „Rebel Heart” (2015) i „Madame X” (2019).

Obydwa nowe wydawnictwa zawierają materiał z „You Can Dance”, czyli pierwszej kolekcji remiksów madonny. Krążek, który w listopadzie skończy 35 lat, rozszedł się na całym świecie w 5 milionach egzemplarzy, co jest drugim w historii najlepszym wynikiem wśród wydawnictw z remiksami. Ponadto, nie zabrakło hołdu dla pierwszego singla Madonny„Holiday”, który 6 października będzie obchodził 40-lecie. Madonna naruszyła chronologiczna kolejność, aby umieścić w zestawie trzy remiksy z „You Can Dance” – „Into The Groove”„Everybody” i „Physical Attraction”, które odzwierciedlają klimat undergroundowych klubów oraz jej pierwszych nagrań dla wytwórni Sire.

Saucy Santana to energiczny, charyzmatyczny artysta pochodzący z Perry na Florydzie. Jego pierwsza piosenka „Walk Em Like A Dog” stała się wiralowym przebojem, gromadząc 10 milionów streamów. W styczniu 2020 roku Saucy Santana wydał swój pierwszy mixtape, „Imma Celebrity” zawierający utwór „Material Girl”, który trafił na listy przebojów na Spotify i zyskał miliony wyświetleń na TikToku. W lipcu 2020 roku Santana wydał „Pretty Little Gangsta” z piosenką „Up & Down” nagraną we współpracy z Latto. Singiel „Walk” z 2020 roku, w kolejnym 2021 roku stał się wiralem na YouTube, Instagramie i TikToku, po tym, jak został wyróżniony w popularnym #WalkChallenge.

Od tego czasu Santana współpracował z takimi artystami, jak Madonna, City Girls, Kali, Ivorian Doll i gwiazdą EDM DJ R3HAB. Najnowszy album artysty, „Keep It Playa”, zawiera nowy przebój „Shisha”, który ma szansę stać się kolejnym klasykiem we wciąż rozwijającej się karierze Saucy’ego Santany. Jego działalność na rzecz społeczności LGBTQ+, współpraca z Nicki Minaj, Rihanną, Cardi B, Megan Thee Stallion i Lizzo oraz jego zaraźliwa osobowość, sprawiają, że liczba jego fanów oraz obserwujących jego media społecznościowe szybko się zwiększa.

Słuchaj przebojów Madonny