Strefy natchnienia 2020 – nowa piosenka Sławomira Grzymka i Lekko Pijanych już dostępna!

Sławomir Grzymek i Lekko Pijani od wiosny konsekwentnie, równo co sześć tygodni, ujawniają kolejny nowy singiel. Teraz kończą ten cykl utworem „Strefy natchnienia 2020”, który właśnie ma swoją premierę w serwisach streamingowych.

To ostatni singiel składający się na epkę pt. „Popiel, srebro, złoto i szafir”, na który składają się kolejno: „Nie ma miłości”, „Taka jak stokrotka”, tytułowy „Popiel, srebro, złoto i szafir” oraz właśnie „Strefy natchnienia 2020”. Wszystkie te utwory są dostępne na najważniejszych serwisach streamingowych, dlatego możecie słuchać ich zawsze i wszędzie.

Twórcę wszystkich piosenek i lidera zespołu, Sławomira Grzymka kojarzycie z pewnością z roli aktorskiej w serialu „Znaki”, dostępnym choćby na platformie Netflix. Obecnie Sławomir Grzymek gra w serialu TV4 „Troje pod przykrywką”, którego premierowe odcinki możecie śledzić tej jesieni.

To, że Lekko Pijani właśnie wypuszczają ostatni singiel z epki, wcale nie znaczy, że Sławomir Grzymek próżnuje pod względem tworzenia, wręcz przeciwnie. Dlatego zachęcamy was do obserwowania ich social media, żeby być na bieżąco z ich wszelaką twórczością.