Kuba Strzyczkowski w piątek 13.11 znów poprowadzi audycję na żywo / Radio 357

W piątek, 13 listopada na antenę radiową wraca Kuba Strzyczkowski. Dziennikarz zasiądzie przed mikrofonem Radia 357. 

Tak o audycji mówi Kuba Strzyczkowski:

Szanowni Państwo,

każda audycja Radia 357, która zapowiada start naszego projektu, wzbudza niesłychanie pozytywne emocje wśród słuchaczy i generuje lawinę sygnałów i komentarzy. Czujemy, że jest już wielka tęsknota na linii słuchacz-radio i chcemy temu zaradzić. Dlatego mamy do przekazania dobrą wiadomość…. W piątek punktualnie o 16:00 zapraszamy na dwugodzinną audycję Kuby Strzyczkowskiego z udziałem słuchaczy. Tak, będzie można do nas dzwonić! 

Okazuje się jednak, że tęsknią nie tylko słuchacze…Oddajmy głos autorowi.

„Ostatni raz spotkałem się ze słuchaczami w sierpniu… Nie wiedziałem, że aż tak bardzo brakować będzie  radia. Na szczęście przed nami Radio 3/5/7 ! Nowa radość, nowa nadzieja. W piątek po 16 – tej testowa audycja popołudniowa. Pojawi się prof. Katarzyna Kłosińska, będzie łączenie z … panem Markiem, dr. Andrzej Kruszewicz opowie o zimie w zoo i będą relacje naszych reporterów. Oraz niespodzianki… Może odnajdziemy coś, za czym wspólnie tęsknimy? Piątek, godz.16:00. Obecność obowiązkowa!

Pozdrawiam. Kuba

Czyli wszystko jasne – Radio 3/5/7 w Open FM i WP Pilot, piątek 13-3go, o 16.00

—-

Radio 357 to zespół dziennikarzy spod znaku najlepszego radiowego adresu świata. Za ich głosami Słuchacze mogli w ostatnim czasie zatęsknić, ale obecnie załoga 357 robi wszystko aby stworzyć pierwszą społecznościową stację bez reklam, która z planuje nadawanie w paśmie FM. 
Środki na jego stworzenie zbierają w serwisie Patronite >> https://patronite.pl/radio357

Stacja ma funkcjonować w formie wspólnej własności wszystkich zaangażowanych w projekt osób. Radio 357 chce rozpocząć nadawanie w grudniu, ale zaczęło już przygotowywać pierwsze sygnalne audycje na platformie Open FM w kanale Radio 357 Przedpremierowo.

Radio 357 na dziś tworzą: Marek Niedźwiecki, Katarzyna Borowiecka, Piotr Kaczkowski, Katarzyna Kłosińska  Kuba Strzyczkowski, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Patrycjusz Wyżga, Anna Dudzińska, Michał Olszański, Tomek Michniewicz, Marcin Cichoński, Agnieszka Obszańska, Ernest Zozuń, Marta Malinowska, Aleksandra Budka, Marek Brzeziński, Tomasz Rożek, Filip Jaślar, Łukasz Błąd, Gabi Darmetko, Iza Woźniak, Daniel Wyszogrodzki, Krzysztof Szubzda, Roma Leszczyńska, Tomasz Jeleński.
Swoją audycję będzie tu miał także muzyk, Tomasz Organek.

Radio 357 zapowiada, że kolejne osoby dołączą do składu  niebawem.