„Będzie Głośno!” – L.U.C. & Rebel Babel Ensamble z koncertem w Czwórce

W październiku Damian Sikorski zaprasza do wysłuchania dwóch koncertów, które odbyły się w ramach Czwórkowej akcji „Od ujścia do źródła” w 2017 roku. Już w najbliższy piątek, 2 października, na antenie zagości L.U.C. wraz ze składem Rebel Babel Ensamble, który współtworzy razem z kompozytorem Janem Feat.-em. oraz aranżerem Adamem Lepką.

Moloteka w ramach Czwórkowej akcji „Od ujścia do źródła”, poświęconej Wiśle. Wystąpili wówczas L.U.C & Rebel Babel Ensemble – kolektyw założony przez kompozytora Jana Feat.-a, rapera i performera L.U.C.-a oraz aranżera Adama Lepkę. Międzynarodowa, wielojęzykowa orkiestra dęta – jak sami siebie przedstawiają – to platforma amatorów i zawodowych kompozytorów z różnych regionów Europy, której założeniem jest budowanie dialogu i porozumienia poprzez muzykę, łączenie kultur i stylistyk oraz spełnianie marzeń młodych muzyków poprzez kreowanie dla nich edukacyjnych i scenicznych spotkań z zawodowcami i gwiazdami wielkiego formatu.

Kolejny koncert zaplanowany jest na 23 października. Będzie to występ GrubSona i Jareckiego, który odbył się w ramach finału akcji „Od ujścia do źródła”.

è          „Będzie głośno!” – piątek, 2 października, godzina 19.00: L.U.C. & Rebel Babel Ensamble

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.