The Forevers ‚Rockets Fly’ – premiera teledysku, z którym można odlecieć

The Forevers prezentują klip promujący ich najnowszy album ’Rockets Fly: Interstellar Dweller’ i zabierają w kosmiczny lot.

The Forevers to Natalia Safran i Mikołaj Jaroszyk – muzyczne rodzeństwo z Poznania, o którym od dawna słychać w międzynarodowym świecie muzyki i filmowych superprodukcji prosto z Hollywood. Ich piosenki regularnie można usłyszeć na playlistach amerykańskich radiostacji, gdzie zdobywają listy przebojów, w tym Billboardu (’All I Feel Is You Dance Remix’), ich muzyka remixowana jest przez wziętych światowych DJ-ów (DJ Sandy Rivera, DJ Cajjmere Wray), to także ich utwory słyszymy na ścieżkach dźwiękowych największych hollywoodzkich produkcji filmowych (‘Flatliners’, ‘The Choice’, ‘Hours’, ‘Anna’, ‘New in Town’, 'Best Night Ever’, 'I Hate Valentine’s Day’).

Natalia najpierw zagrała Królową Rinę w ‚Aquamanie’, a jeszcze kilka miesięcy temu straszyła na ekranach światowych kin jako duch opętanej panny młodej w hicie 'Annabelle wraca do domu’ z filmowego Uniwersum Obecności, ale po szybkiej zmianie roli dziś razem z bratem (znanym z zespołu Burn This Song) przedstawiają swój najnowszy teledysk promujący album 'Rockets Fly: Interstellar Dweller’. „Klip z pewnością wywrze na publiczności emocje odwrotne od tych jakie zostawiła po sobie Krwawa Panna Młoda” – śmieje się Natalia – „’Rockets Fly’ wprawia w zdecydowanie błogi nastrój i zmysłowe sny zamiast koszmarów’”. 'Rockets Fly’ jest niezwykłą płytą zawierającą singiel rodzeństwa (nagrany również po polsku) i jego siedem remixów, każdy we współpracy z innym producentem. Utwory choć różnią się między sobą stylem i nastrojem, łączy niezaprzeczalny urok najlepszej jakości chilloutu, któremu nie warto próbować się oprzeć. Ostatnie trzy kawałki płyty to remixy dance DJ Cajjmere Wray’a, z którego pierwszym wspólnym remixem 'All I Feel Is You’ The Forevers poszybowali na szczyt światowej listy przebojów Billboard, okupując miejsce w pierwszej dwudziestce Billboard Top20 Club Play przez ponad dwa miesiące.


The Forevers ze zdumiewającą łatwością i wielkim sukcesem poruszają się w swojej muzyce między gatunkami – od charakterystycznego brzmienia ichoryginalnych utworów określanych przez krytyków jako 'rocker chill’ po elektroniczny chillout, house, dub step czy dance, które słychać na 'Rockets Fly: Interstellar Dweller’. A w tej muzycznej podróży towarzyszą im fantastyczni DJe i producenci: Robert Nobis, Martin Harmony, Stereosound, Wetty i Cajjmere Wray. Widać, że rodzeństwo lubi muzycznie zaskakiwać swoją publiczność i nie boi sie tego robić, bo wyjątkowej barwy, oniryczny głos Natalii nie pozwala pomylić ich z nikim innym.

Sam Teledysk do singla ‚Rockets Fly’ powstał w Poznaniu, w legendarnym studyjnym kinie 'Charlie Monroe Kino Malta’. „Kręcąc ‚Lecą rakiety’ próbowaliśmy wzbić się na kosmiczne wyżyny, żeby oddać ducha piosenki”- opowiada śmiejąc się Mikołaj Jaroszyk – „A że nie mieliśmy akurat pod ręką kosmodromu, to użyliśmy kinowej magii, tym bardziej, że klip to nie jedyna premiera na jaką zapraszamy”. I rzeczywiście, związki The Forevers z kinem są nierozerwalne, a zbieżność dat  niezwykła, bo już 21 sierpnia polską premierę będzie miał film Lecha Majewskiego „Dolina bogów”, którego współproducentką jest Natalia. ”W naszym najnowszym filmie nie ma co prawda rakiet, ale splecione z sobą trzy jego wątki mają w sobie tyle samo realizmu co metafizyczności i gwarantuję ze zapewnią publiczności absolutnie kosmicznych doznań” – tak film „Dolina Bogów” opisuje Natalia Safran.

Oficjalne strony:
Instagram  https://www.instagram.com/wearetheforevers/
Facebook https://www.facebook.com/theforevers/
Soundcloud:  https://soundcloud.com/nataliasafran
WWW:  http://nataliasafran.com