Skorup x Młody: Premiera singla z KęKę na feacie. Ostatnie dni pre-orderu albumu

okładka płyty, projekt - Kamil Bartosz
okładka płyty, projekt – Kamil Bartosz

Do premiery „Naturalnego satelity” Skorupa i Młodego pozostał tydzień. Na www.MaxFloSklep.pl można zamawiać krążek w przedsprzedaży. Tymczasem dziś (25.06) na MaxFloRecTV trafiła kolejna jego zapowiedź. W numerze „Kurde nic” gościnnie wystąpił KęKę

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że KęKę chciał nagrać wspólną EP-kę ze Skorupem. Radomski raper wysłał reprezentantowi MaxFlo wiadomość za pomocą jednego z serwisów. Ten jednak nie dotarł do niej na czas. Informacja zelektryzowała fanów i wzmogła ich apetyt na wspólny krążek obu artystów. Na razie nie wiadomo, czy i kiedy on powstanie. Wiemy natomiast, że panowie połączyli siły przy okazji nadchodzącego albumu Skorupa i Młodego. Wideosingiel z gościnnym udziałem KęKę promujący „Naturalnego satelitę” pojawił się właśnie w sieci.

„Kurde nic” zwiastuje płytę kooperacji Skorup (MC) i Młody (producent) zatytułowaną „Naturalny satelita”. Jej pre-order trwa w MaxFloSklepie (https://bit.ly/36yfp2B) jeszcze tylko przez tydzień. Oprócz wspomnianego KęKego wśród zaproszonych znaleźli się m.in.: Rahim, Vixen, YoT, Matis czy Joka. Numer z tym ostatnim ukaże się tuż przed premierą krążka.

Za produkcję wideoklipu do najnowszego singla odpowiada grupa filmowa Motka Produkcja. W warstwie muzycznej „Kurde nic” pojawiły się 2 dodatkowe ścieżki instrumentalne. Partie fagotu i ewi dograł Wojciech Front. Utwór dostępny jest już we wszystkich popularnych serwisach streamingowych: https://bit.ly/2Vhayhw.