Sylwia Grzeszczak odpaliła „Rakiety”! Nowy singiel i start przedsprzedaży płyty „Best Of Live: 10 Ten Tour”

To już czas, Sylwia Grzeszczak odpala „rakiety” i zabiera nas w kolejna  muzyczną podróż. Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach i przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce,  artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.
Nowy singiel „Rakiety” zobrazowany został fantastycznym klipem, który zobaczyć można na oficjalnym kanale youtube Sylwii.

https://www.youtube.com/watch?v=mXtsNjamCKY&utm_source=Ogólna&utm_campaign=560b7f1071-EMAIL_CAMPAIGN_2019_05_23_12_24_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_a7627dbfbf-560b7f1071-176434709

Dzisiaj również wystartowała przedsprzedaż nowej płyty Sylwii Grzeszczak, krążek zatytułowany „Best Of Live: 10 Ten Tour” ukaże się już 20 września.


W 2019 roku minęło dzisięć lat od wydania przez Sylwię Jej debiutanckiego albumu „Ona i On”. Z okazji tego niezwykłego jubileuszu artystka wyruszyła w trasę koncertową pod tytułem 10TEN TOUR. W największych miastach Polski usłyszeć można było najpopularniejsze przeboje artystki w aranżacjach przygotowanych specjalnie na dziesięciolecie pracy artystycznej.


  Krążek „Best Of Live: 10 Ten Tour” jest zapisem występu Sylwii Grzeszczak w trójmiejskiej ERGO Arenie, na płycie usłyszeć można przekrój twórczości artystki w wyjątkowych wykonaniach i nowych aranżacjach.

Zamów płytę w przedsprzedaży

Tylko do zamówionych w przedsprzedaży płyt dołączany jest dodatkowy krążek zawierający singiel „Rakiety”. Wersja preorderowa jest ściśle limitowana i warto się spieszyć by zdobyć swój egzemplarz.