ELDERBROOK i Rudimental we wspólnym utworze Something About You!

Nominowany do Grammy multiinstrumentalista Elderbrook połączył siły z supergrupą Rudimental by wspólnie wydać letni hit „Something About You„. Piosenka jest następcą singla „How Do You„, który Elderbrook wyprodukował z Diplo.

Posłuchaj „Something About You”

Do utworu „Something About You” powstał również emocjonalny teledysk, który wyjaśnia jak ważne jest łamanie barier, łączenie sił i nawiązywanie bliskich, ludzkich relacji.

W klipie wyreżyserowanym przez Luke’a Davisa pojawia się m. in. Michael Socha, znany z seriali „Czarnobyl„, „Być Człowiekiem” czy „This Is England„.

Według Elderbrooka „teledysk ukazuje, jak wielu z nas codziennie zmaga się z różnymi problemami i jak ważne jest to, by o nich rozmawiać i razem sobie z nimi radzić„.

Something About You” znalazło się na najnowszej EPce Rudimental Distinction„, która również dzisiaj ma swoją premierę. Na mini albumie znalazły się cztery nowe utwory, w których Rudimental wracają do swych klubowych korzeni. Nagrania powstały we współpracy z najgorętszymi obecnie nazwiskami sceny tanecznej.

Zespół połączył siły z brooklyńskimi innowatorami sceny house i techno, czyli The Martinez Brothers, mistrzami nurtu UK garage – Preditah oraz ze wspomnianym wcześniej Elderbrookiem, którego singiel „Cola” nagrany wraz z duetem Camelphatpokrył się w Polsce złotem. Na krążku słyszymy też zdobywające coraz większy rozgłos wokalistki Caitlyn Scarlett oraz związaną z wytwórnią Major Tom, MORGAN. Całość stanowi buzującą mieszankę tanecznych stylów, wzmocnionych kreatywną siłą Rudimental.