Debiutancki album YBN Cordae już dostępny

YBN Cordae podzielił się właśnie wyczekiwanym przez fanów projektem „The Lost Boy„. Na zestaw składają się znane już single „Have Mercy„, „Bad Ideafeat. Chance The Rapper oraz „RNP„, który wyprodukował J. Cole, a w którym udziela się Anderson.Paak. Artyści wykonali numer podczas występu w popularnym amerykańskim programie telewizyjnym – „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon„.

Posłuchaj „The Lost Boy”

To historia, którą opowiadam od samego początku do końca tracklisty” – wyjaśnia Cordae. „Wymyśliłem całą strategię. W kółko powtarzałem sobie „Lost Boy” i doznałem olśnienia. Zdałem sobie sprawę, że przez cały czas próbowałem rozkminić, kim jestem i opowiedzieć o jasnych i ciemnych stronach życia. Fraza „Lost Boy” (zagubiony chłopak) zapoczątkowała cały koncept. Najpierw opowiadam o tym, jak nie mogłem odnaleźć się w college’u jako kelener, potem wspominam rodzinę, a w końcu mówię o stresie i problemach, które wiążą się z sukcesem. Konkluzja jest taka, że próbuję odnaleźć drogę do domu. Każdy numer jest prequelem kolejnego”

YBN Cordae był w ostatnim czasie bardzo zajęty. Zakończył pierwszą część trasy, wystąpił na BET Awards, a także wypuścił na rynek grę „Get Lost with YBN Cordae„, w której fani mogą zobaczyć Cordae’a podczas koncertu w ramach trasy Logica w Nowym Jorku, któremu YBN towarzyszyć będzie jesienią. 
Tracklista „Bad Idea”
1. Wintertime
2. Have Mercy
3. Sweet Lawd (skit)
4. Bad Idea feat. Chance the Rapper
5. Thanksgiving
6. RNP feat. Anderson .Paak
7. Broke As Fuck
8. Thousand Words
9. Way Back Home feat. Ty Dolla $ign
10. Grandma’s House (skit)
11. Been Around
12. Nightmares Are Real feat. Pusha T
13. Family Matters feat. Arin Ray
14. We Gon Make It feat. Meek Mill
15. Lost & Found