„No.6 Collaborations Project” Eda Sheerana najlepiej sprzedającym się zagranicznym albumem w Polsce!

W pierwszym tygodniu po premierze płyta „No.6 Collaborations Project” jest najlepiej sprzedającym się tytułem zagranicznym w Polsce według zestawienia OLiS! Co więcej, w dniu premiery album zajął #1 miejsce na polskim iTunes!

 Ed Sheeran może się dodatkowo poszczycić podwójnym numerem jeden w Wielkiej Brytanii. Na liście sprzedaży (Album Charts) za „No.6 Collaborations Project” oraz na liście przebojów (Singles Charts) za „Beautiful People” z udziałem Khalida. Nowe wydawnictwo jest również najszybciej sprzedającym się na Wyspach albumem 2019 roku! 

Ed Sheeran udzielił wnikliwego wywiadu dla Charlamagne Tha God, w którym opowiada o pracy nad albumem zdradzając ciekawostki dotyczące powstawania wszystkich utworów.

POSŁUCHAJ „No.6 Collaborations Project”

W samym serwisie Spotify „No.6 Collaborations Project” zdobył największa liczbę słuchaczy w skali miesiąca – ponad 69 milionów. We wszystkich serwisach streamingowych album został odsłuchany 1,4 miliarda razy!

Na wydanym 12 lipca albumie „No.6 Collaborations Project” znajdziemy liczne kooperacje Eda Sheerana z jego ulubionymi muzycznymi gwiazdami. W 15 utworach udział wzięło 22 artystów, w tym Travis Scott, Stormzy, Cardi B, Eminem, Bruno Mars i Justin Bieber. Z płyty pochodzą dwa wielkie przeboje – „I Don’t Care” z Justinem Bieberem (8 kolejnych tygodni na szczycie brytyjskiej listy przebojów, co jest tegorocznym rekordem) oraz „Beautiful People” z udziałem Khalida

Ed Sheeran, który pod koniec 2017 roku został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego (MBE) za swój wkład w muzykę i zaangażowanie w dobroczynność, jest dumnym posiadaczem czterech statuetekGrammy, czterech nagródIvor Novello, sześciu BRIT Awards (w tym przyznanych w 2018 i 2019 roku nagród w kategorii Globalny sukces) oraz siedmiu Billboard Awards, a także wielu innych wyróżnień.