Wystartował pre-order „Aneksu” Kleszcza & DiNO. 1. singiel w sieci!

okladka singla ,projekt – Kamil Bartosz

Fani Kleszcza & DiNO mogą zacierać ręce. W piątek (14.06) na MaxFloRecTV niespodziewanie trafił premierowy numer duetu. Singiel „Dzień świstaka” zapowiada 3. wspólny krążek artystów. Na www.MaxFloSklep.pl właśnie ruszyła jego przedsprzedaż!

Dotychczasowa współpraca Kleszcza & DiNO zaowocowała już dwoma pełnoprawnymi albumami – „HorRYM JESTem” oraz „Cyrkiem na qłq”. „Aneks” to kolejna muzyczna propozycja duetu, a jednocześnie dopełnienie poprzednich płyt. Najnowszy singiel zatytułowany „Dzień świstaka” to 1. zwiastun krążka. Realizacją wideo w całości zajął się Kleszcz.

Artyści zapowiadają, że nadchodzący krążek będzie zamknięciem pewnego etapu. − Styl „Aneksu” w bezpośredni sposób nawiązuje do tego, czym dotychczas częstowaliśmy naszych fanów. Mamy już jednak poczucie, że muzycznie doszliśmy do pewnej granicy i kolejnymi projektami pójdziemy o krok dalej – tłumaczą.

„Aneks” Kleszcza i DiNO dostępny jest już pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Kleszcz-DiNO-ANEKS-PREORDER/944?preview=true. Decydując się na zakup przed premierą, można liczyć na: niższą cenę, autografy artystów oraz prezent niespodziankę.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)