Gwiazda „Przyjaciółek” spełnia swoje marzenia. Dzisiaj premiera singla i teledysku „Into U” Joanny Liszowskiej!

Joanna Liszowska śpiewa od zawsze. Jej talent wokalny mogliśmy podziwiać w Polsacie w spektakularnym muzycznym show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym brawuro wcielała się w najsłynniejszych artystów. Od trzynastu sezonów Joanna Liszowska gra jedną z głównych ról w przebojowym serialu „Przyjaciółki” wcielając się w rolę Patrycji. Obecnie aktorka jest w zdjęciach do 14. sezonu hitu Polsatu. Na nowe odcinki „Przyjaciółek” fani Joanny Liszowskiej muszą poczekać do września, ale już dzisiaj mogą posłuchać i zobaczyć aktorkę w nowej muzycznej odsłonie.Do sieci trafił dziś premierowy singiel piosenki „Into U“ Joanny Liszowskiej, przygotowany ze słynnym szwedzkim teamem producenckim, odpowiedzialnym za wiele przebojów Eurowizji! Piosence towarzyszy premiera sensualnego teledysku, w którym kobieta to żywioł o ogromnych pokładach emocji.

Premierą piosenki i teledysku „Into U” Joanna Liszowska wraca do swojej pierwszej pasji – muzyki. Aktorka debiutowała na deskach Teatru Wielkiego-Opery Narodowej w spektaklu muzycznym “Siedem grzechów głównych” Kurta Weila w reż. Janusza Wiśniewskiego, a pierwsze sukcesy muzyczne zaczęła odnosić już jako studentka. Jej pozycję doskonale śpiewającej aktorki umocnił Brylantowy Mikrofon – główna nagroda w programie Polsatu pt. „jak Oni śpiewają“ oraz występy w licznych spektaklach, festiwalach, koncertach, programach i widowiskach telewizyjnych, a także musicalach. Joanna Liszowska wcieliła się w pamiętne role, m.in. Roxie Hart w musicalu „Chicago”, w „Człowieku z La Manchy“, „Pannie Tutli Putli”, „Romeo czy Julia” i wielu innych. Jej wykonania przebojów Keitha Flinta, Demisa Roussosa, a przede wszystkim „Jaskółki” Stana Borysa w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na długo zapadły w pamięć widzów.

Piosenka „Into U“ utrzymana w klimacie energetycznego pop-u została napisana specjalnie dla Joanny Liszowskiej przez szwedzki duet muzyczno-producencki – Dimitri Stassosa i Thomasa Karlssona i w całości przygotowana w studio Dimitri Stassos Production.

Równolegle z premierą piosenki dziś na kanale Youtube Joanny Liszowskiej – na który będą trafiały kolejne single – ma premierę sensualny teledysk w reżyserii Alana Kępskiego, z którym Joanna Liszowska wspólnie stworzyła scenariusz.

–      Kobieta jest żywiołem… Są w niej ogromne pokłady emocji, pod wpływem których się nieustannie zmienia – mówi Joanna Liszowska. – Nie ma jednej twarzy, a wiele wcieleń, które składają się na ten jedyny, niepowtarzalny wzór kobiecości, o takim a nie innym temperamencie czy wrażliwości.  Delikatna, łagodna, silna, zmysłowa, tajemnicza, zmienna –  każda z nas jest inna. A przez to przecież tak wyjątkowa…

PREMIERA YOUTUBE

PREMIERA SINGLA http://soundline.biz/JoannaLiszowskaIntoU/

Joanna Liszowska Into U

music & lyrics: Dimitri Stassos & Thomas Karlsson

backing vocals: Zara Larsson

production & mix: Dimitri Stassos

script: Alan Kępski & Joanna Liszowska
director & editor: Alan Kępski

cinematographer: Maciek Domagalski

lighting: Janusz Wojtczak

scenography: Marta Kuliga

color grading: Alan Kępski

photo: Arkadiusz Wiedeński

make up: Kamila Wiedeńska-Strzelczyk

hair stylist: Kajetan Góra

wardrobe stylist: Jola Czaja

location: Studio Bank

producer: Joanna Liszowska

executive producer: Alan Kępski & Co.

promotion/ production manager: Ada Ginał-Zwolińska

cast: Joanna Liszowska, Eric Folly

www.joannaliszowska.pl

INSTAGRAM: joannaliszowskaofficial     https://www.instagram.com/joannaliszowskaofficial/