Kiiara powraca z nowym singlem Open My Mouth!

24-letnia amerykańska wokalistka Kiiara zaprezentowała nową piosenkę. Utwór zatytułowany „Open My Mouth” oraz towarzyszący mu klip zwiastują płytę, która jesienią ukaże się nakładem Atlantic Records. 

POSŁUCHAJ „OPEN MY MOUTH”

Za reżyserię teledysku odpowiada Juliana Carpino, a udziela się w nim projektant Christian Cowan, który zaprezentował ubrania ze swojej najnowszej kolekcji wiosna/lato 2019. Ponadto w wideo gościnnie wystąpił Austin Mahone

Open My Mouth” przybliża wyjątkowy dar Kiiary do lawirowania między gatunkami, a jednocześnie stanowi próbkę jej charakterystycznego głosu oraz szczerych tekstów. „Ponieważ sztuka jest otwarta na interpretacje, ludzie znajdą w tym utworze odbicie swoich relacji, dla mnie to piosenka o związku, który mam sama ze sobą” – tłumaczy multiplatynowa wokalistka.

Przez całe życie zmagam się z problemami psychicznymi. Czułam się samotna, wystraszona, uciszana. To utwór o stawianiu czoła temu wszystkiemu i sile, by się otworzyć. Mówienie głośno o problemach, mówienie prawdy bardzo mnie wzmocniło. Mam nadzieję, że dodam innym odwagi, by poszli w moje ślady i nie czuli się już tak samotni i bezsilni.”

Współtwórcami piosenki „Open My Mouth” są Kiiara, Amy Allen („Without Me” Halsey, „Back To You” Seleny Gomez), Scott Harris („Treat You Better” i „There’s Nothin’ Holding Me Back” Shawna Mendesa), Ian Kirkpatrick („New Rules” Dua Lipy) i Joe London (Pitbull, Jason Derulo, Fifth Harmony). 

Singel jest następcą przeboju „Messy„, który osiągnął ponad 50 milionów odsłuchów i spotkał się z powszechnym uznaniem. Wcześniej, zrealizowane we współpracy z Linkin Park nagranie „Heavy” zapewniło Kiiarze nominację do Billboard Music Awards 2018 w kategorii Top Rock Song. Łącznie Amerykanka może poszczycić się ponad miliardem odsłuchów jej utworów na całym świecie. 

O pochodzącej z Chicago wokalistce i autorce piosenek zrobiło się głośno latem 2015 roku, gdy wrzuciła na SoundCloud utwór „Gold„. Numer, który dotarł do 5. pozycji Billboard U.S. Top 40, doprowadził do kontraktu z Atlantic Records. W 2016 artystka wydała wydała EP-kę „low kii savage„, która z kolei zapewniła jej udział w popularnym telewizyjnym talk show Jimmy’ego Fallona. Od tego czasu Kiiara wylansowała przeboje „Whippin” i „Messy„, a za sprawą iście kameleonowego wokalu mogła liczyć na współpracę z największymi gwiazdami popu, rocka, EDM i hip-hopu, w tym z takimi artystami jak Ty Dolla $ign i Future („Darkside”), David Guetta, Dimitri Vegas i Like Mike („Complicated”) czy Steve Aoki („Be Somebody”).