Specjalny POP UP STORE Dawida Kwiatkowskiego! Niepowtarzalny event już 13 czerwca!

Niespodzianek związanych z płytą Dawida Kwiatkowskiego „13 grzechów niczyich” ciąg dalszy!
Już 13 czerwca, tylko przez jeden dzień, funkcjonować będzie specjalny Pop Up Store związany z najnowszym albumem artysty. W tym dniu siedziba Warner Music Poland zamieni się w spersonalizowaną przestrzeń Dawida Kwiatkowskiego, w której będzie można kupić wyjątkowy oraz limitowany merch: bluzy, koszulki, skarpetki, plakaty i inne gadżety związane z albumem „13 grzechów niczyich”. Nie zabraknie również płyt! Sam Artysta potwierdził swój udział w wydarzeniu, więc jest to idealna szansa na spotkanie, zdobycie autografu oraz zrobienie zdjęcia i zamienienia kilku słów z Dawidem.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:13, w siedzibie Warner Music Poland przy ul. Osmańskiej 11 w Warszawie.
Szczegóły dotyczące wydarzenia
Pop Up Store to kolejny element promocji najnowszej płyty Dawida Kwiatkowskiego. Na początku bieżącego tygodnia, w czternastu miastach Polski pojawiły się billboardy dedykowane utworom z albumu „13 grzechów niczyich”. W każdej lokalizacji znajduje się billboard z przypisanym utworem oraz grzechem, a wszystkie zawierają specjalne kody QR, które po zeskanowaniu przenoszą słuchaczy do specjalnej wiadomości od artysty dla fanów w danym mieście.
Najnowszym singlem promującym album jest utwór „Mordo”, do którego teledysk zrealizowała ekipa H D S C V M.

Limitowana edycja najnowszej płyty Dawida Kwiatkowskiego błyskawicznie wyprzedała się we wszystkich sklepach. Wersja sklepowa, do której poligrafię zaprojektował ceniony grafik Forin, wydana jest w niestandardowy sposób i naprawdę warto posiadać fizyczne wydanie w swojej kolekcji.

„13 grzechów niczyich” to pierwszy efekt współpracy Dawida Kwiatkowskiego i Warner Music Poland. Krążek ten jest pewnego rodzaju spowiedzią, którą tworzył przez ostatnie dwa lata z kilkoma producentami oraz kompozytorami z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Historia powstawania albumu zapisana jest na dyktafonie Dawida. Artysta nagrywał dzień po dniu dziesiątki melodii, które wpadały mu do głowy, fragmenty tekstów czy rozmów (ich części usłyszycie w pojedynczych piosenkach). Nagrania wysyłane były grupie ponad dwudziestu osób pracujących nad albumem, które wspólnie z Dawidem „ubierały” jego emocje, przeplatając je ze swoimi doświadczeniami. Album zawiera czternaście różnych stylistycznie utworów. Trzynaście z nich ma wspólną cechę – grzech, który nie powinien nim być… Czy miłość, marzenia albo przyjaźń mogą prowadzić do zgubienia? Czy tylko złe cechy mogą być „grzechem”? Odpowiedzi szukajcie na płycie, która jest nowym otwarciem w karierze Dawida.  Czternasty utwór został nagrany na dyktafon równo pięć dni przed zamknięciem płyty. Czy znajdziesz odpowiedź, o której piosence mowa?

Zamów lub odsłuchaj album
„To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu ani sztucznych uśmiechów” – tak o swoim najnowszym dziele wypowiada się Dawid.