Nowy klip od Rival Sons do utworu Too Bad!

Znakomity kalifornijski zespół Rival Sons zaprezentował kolejny teledysk, który promuje wydany w styczniu 2019 roku album „Feral Roots„. Klip w reżyserii Jordan Bellamy powstał do utworu „Too Bad„, a piosnekę napisali wokalista i gitarzysta Jay Buchanan i gitarzysta Scott Holiday

Przypomnijmy, że album „Feral Roots” wyprodukował w Nashville stały wpółpracownik Rival Sons, Dave Cobb. Płyta znalazła się w Top 10 notowań w Niemczech, Norwegii, Szwecji, czy Szwajcarii. Materiał promował utwór „Do Your Worst„, który stał się hitem numer 1 w amerykańskim Rock Radio. Kolejną promującą kompozycją była utrzymana w klimacie lat 60 i 70. „Back In The Woods„.

Rival Sons powstali w 2008 roku w Kalifornii. Pierwszy album „Before The Fire” wydali rok później. Rok 2011 to premiera ich najpopularniejszego wydawnictwa „Pressure & Time„. Dyskografię do tej pory zamykała płyta „Hollow Bones” z 2016 roku. 

Rival Sons najwięcej zyskują na żywo. Mieli okazję dzielić scenę między innymi z takimi artystami jak Alice Cooper,Kid Rock, Judas Priest, Deep Purple, Black Sabbath i Aerosmith. Grupę tworzą: Jay Buchanan (wokal), Scott Holiday (gitara), Dave Beste (gitara basowa) i Mike Miley (perkusja).