Kisses – nowy album brazylijskiej megagwiazdy Anitty już dostępny!

Brazylijska megagwiazda pop Anitta rozpoczęła dzisiaj nowy etap swojej kariery. Właśnie wydała swój pierwszy visual album „KISSES” na którym znalazło się 10 piosenek  i 10 zupełnie nowych teledysków. 

Na płycie Anitta śpiewa w aż trzech językach (po portugalsku, hiszpańsku i angielsku), a do współpracy nad nią zaprosiła 11 artystów, w tym m. in. Becky G, Ludmilla, Snoop Dogg, Papatinho, DJ Luian, Mambo Kingz, Swae Lee, Chris Marshall, Alesso, PrinceRoyce i CaetanoVeloso

Fani od dłuższego czasu prosili mnie o nowy album, więc jest to marzenie, o którego spełnieniu śniłam od dawna. Ale żeby zrobić to tak, jak chciałam, potrzebowałam czasu i poświęcenia. Trochę to zajęło, ale już jest! Pracowałam bardzo ciężko, żeby dopracować każdy szczegół. Mam nadzieję, że spodoba się wam tak bardzo jak mi” mówi Anitta.

Na swoim nowym wydawnictwie artystka podkreśla swoją autentyczność. Mało, że śpiewa w trzech językach, to każdy z 10 utworów jest zupełnie wyjątkowy i odkrywa nową stronę arystki: romantyczną, zmysłową, dojrzałą itd. Koncept albumu został opracowany przez dyrektora artystycznego Giovanniego Bianco. „Praca z Anittą jest zawsze wyzwaniem, ale jest też ekscytująca. Przy tym projekcie byłem zainspirowany wieloma kobietami, które żyją w Anicie. Są zupełnie inne, ale wszystkie są Anittą,” mówi.