Była słodka, była zwariowana, dziś jest już tylko sobą! Ava Max z nowym singlem „So Am I” 🔮

Najnowsza popowa sensacja 2019 roku, Ava Max zaprezentowała nowy, długo oczekiwany singiel „So Am I”. Niezwykle wpadający w ucho popowy hymn jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych, a towarzyszy mu zwalający z nóg teledysk nawołujący do bycia sobą i akceptacji innych.

So Am I” opowiada o miłości do samego siebie, byciu innym, byciu wyrzutkiem niepasującym do formy, w którą chce nas włożyć społeczeństwo” mówi Ava o nowym singlu. „Ilekroć czuję się smutno przypominam sobie, że moje wady sprawiają, że jestem doskonała, ponieważ w rzeczywistości nie ma ideału„.

„So Am I” to następca światowego hitu Avy”Sweet but Psycho”. Wyprodukowany przez nominowanego do GRAMMY® super-producenta Cirkuta (Maroon 5, Miley Cyrus, The Weeknd) i napisany wspólnie z Madison Love (Camila Cabello) utwór przez osiem tygodni z rzędu zajmuje  pierwsze miejsce w europajskich rozgłośniach radiowych. Międzynarodowy hit pokrył się potrójną platyną w Norwegii i Szwecji, podwójną w Australii, Holandii, Irlandii i Szwajcarii, platyną w Danii, Finlandii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Włoszech oraz złotem w Meksyku, Nowej Zelandii, Republice Południowej Afryki, Austrii, Portugalii, Niemczech, Polsce i Francji. „Sweet but Psycho” – który zdobył ponad 750 milionów streamów i sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy na całym świecie – ma równie popularny teledysk, wyreżyserowany przez Shomi Patwary (Beyoncé, The Weeknd), który obecnie ma ponad 178 milionów wyświetleń na oficjalnym kanale Ava Max.

Ava Max

Ava Max jest wyjątkowym nowym talentem, obdarzonym sejsmicznym głosem, indywidualistycznym sposobem myślenia o modzie i niezaprzeczalnym talentem do teatralnej, kinowej sztuki. Córka albańskich imigrantów, Max urodziła się w Wisconsin, ale wychowała się w Wirginii, gdzie podbiła serca publiczności na długo przed rozpoczęciem liceum. Zdeterminowana od najmłodszych lat, by występować na scenie i wyposażona w wyjątkową barwę głosu przekazaną przez jej matkę, śpiewaczkę operową, Max szlifowała swoje umiejętności występując na wielu konkursach wokalnych. Zainspirowana przez odważną ucieczkę swoich rodziców od konfliktu politycznego, który nękał ich ojczyznę; ostatecznie przeprowadziła się do Los Angeles, aby kontynuować swoje powołanie.