OLY. WYDAŁA DRUGI ALBUM, POD TYTUŁEM „RZECZY KTÓRYCH NIE MÓWIĘ KIEDY JESTEM DOROSŁA”.

Płytę promuje singiel „Zniknę Zniknę” z udziałem Andrzeja Smolika.

Trzy lata od ukazania się debiutanckiego krążka „Home” były dla Oly. okresem rozwoju, budowaniem świadomości dojrzewającej życiowo młodej kobiety, przetwarzającej otaczający świat i własne doświadczenia życiowe przez filtry artystycznej wrażliwości i niepospolitej wyobraźni.
Efektem tych przemyśleń i wielomiesięcznej pracy jest drugi album Oly. pod tytułem „RZECZY KTÓRYCH NIE MOWIĘ KIEDY JESTEM DOROSŁA”.

To album poruszający, przede wszystkim siłą emocji, melodii i tekstu Oly., ale też wyobraźnią, talentem i energią wspierającego ją Andrzeja Koniecznego – młodego aranżera i producenta płyty, wykonawcy wielu partii instrumentalnych i realizatora większości nagrań. Album stworzony jest z pełnej palety barw,
o różnej temperaturze i intensywności.

Dotyczy to zarówno podstawowej warstwy, jaką jest muzyka – niezwykle różnorodna i wielowątkowa, pełna dynamicznych, zróżnicowanych emocjonalnie i produkcyjnie kompozycji, oprawionych zarówno w ramy śmiałej, kreatywnej aranżacji, jak i wyjątkowej oprawy graficznej autorstwa TheDreams Studio (Michał Pańszczyk, Jędrzej Guzik).

W nagraniach wzięli udział muzycy współpracujący z artystką i towarzyszący jej na koncertach oraz specjalni goście: Andrzej Smolik (elektronika) i Baasch (wokal). Wystąpiła również Orkiestra Symfoniczna pod dyr. Andrzeja Koniecznego. Album „RZECZY KTÓRYCH NIE MÓWIĘ KIEDY JESTEM DOROSŁA” został wydany pod szyldem wytwórni Nextpop i jest już dostępny w sprzedaży. Zawiera jedenaście piosenek oraz dodatkowo cztery bonus tracki, w tym pierwszy singiel z płyty „Mapa naszych miejsc”, do którego powstał teledysk. Drugim singlem promującym album jest „Zniknę Zniknę” z udziałem Andrzeja Smolika

Zobacz „Zniknę zniknę” feat. Smolik (lyric video)

Posłuchaj albumu