Szalone lata 20. z MY BABY
 – Zobacz wideo, baw się na koncertach

Koncerty MY BABY pomału stają się synonimem świetnej zabawy. W sieci pojawił się najnowszy teledysk holenderskiego trio, który tylko potwierdza tę tezę. Wideo zrealizowano do piosenki „In The Club”, zapowiadającej nowy album MY BABY, który ma ukazać się w październiku. 

Autorem najnowszego teledysku MY BABY „In The Club” jest Andres Fouché. Artysta wykorzystał materiały wideo prezentujące szalone lata 20. Są tam roztańczone panie i świetnie bawiący się panowie. Klip możecie zobaczyć tutaj:

MY BABY to trio, które w swojej muzyce łączy blues, funk i psychodelię. Muzyków inspirują afrykańskie rytuały jak i muzyka gospel. Wypadkowa tych fascynacji to porywające brzmienie. MY BABY tworzy rodzeństwo z Holandii: Cato Van Dyck (wokal) oraz Sheik (perkusja). Skład uzupełnia pochodzący z Nowej Zelandii gitarzysta Daniel „daFreez” Johnston. Za sobą mają wyprzedane koncerty podczas trasy w Europie oraz występy na festiwalach na całym świecie, w tym na Glastonbury, Pinkpop, Bestival, Down The Rabbit Hole czy Pohoda Festival. W Polsce mogliśmy zobaczyć ich podczas tegorocznego Enea Spring Break Festival, gdzie ich występ spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem.

„In The Club” zapowiada najnowszą płytę MY BABY, która ma ukazać się 5 października. W ramach promocji wydawnictwa zespół znów wystąpi w Polsce. Koncerty odbędą się 7 grudnia w krakowskiej Alchemii, 8 grudnia w warszawskiej Hydrozagadce i 9 grudnia w poznańskiej Meskalinie.

Więcej o MY BABY znajdziecie tutaj: http://bit.ly/followMYBABY