Premiera debiutanckiego albumu Anne-Marie „Speak Your Mind”!

Jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów popowych 2018 roku! To debiutancki materiał jednej z największych obecnie światowych gwiazd popu, Anne-Marie. Młoda Angielka wybrała dla płyty tytuł „Speak Your Mind”. Znajdują się na niej wszystkie dotychczasowe przeboje artystki z „Ciao Adios”, „Alarm” i „Heavy” na czele. Podstawową wersję wypełnia 12 utworów, a album deluxe zawiera między innymi megahit „Rockabye” nagrany z Clean Bandit oraz Seanem Paulem.

Posłuchaj Albumu

Album jest efektem dwuletniej pracy artystki. Nie brakuje na nim bardzo osobistych liryków a utwory Anne-Marie to historie, z którymi łatwo się utożsamić. Pierwszą pozycją na płycie jest piosenka „Cry”, dedykowana byłym chłopakom. Kompozycja „Perfect” przypomina o pielęgnowaniu miłości do siebie i wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Natomiast najnowszy singiel „2002” to wspomnienie czasów dzieciństwa, który Anne-Marie napisała wspólnie ze swoim serdecznym przyjacielem Edem Sheeranem. Produkcją utworu zajął się legendarny Steve Mac. Artystka zawarła w refrenie delikatne nawiązania do swoich ulubionych piosenek z początków XXI wieku, między innymi:”…Baby One More Time” Britney Spears, „Bye Bye Bye” N-Sync, „99 Problems” Jay-Z i „Ride Wit Me” Nelly’ego.

Po porywającym koncercie w Warszawie Anne-Marie odebrała platynową płytę za singiel „Alarm” i złotą za „Ciao Adios”. Artystka niedługo powróci do Polski. Wystąpi 11 i 12 sierpnia na PGE Narodowym w roli suportu Eda Sheerana.