Ed Sheeran prezentuje klip do nowego singla „Happier”. W roli głównej…kukiełka!

Pamiętacie kukiełkowe wcielenia Eda z teledysku „Sing”? Puppet-Ed powraca ze złamanym sercem w najnowszym klipie do singla „Happier”!

Happier” to liryczna, melancholijna i mocno akustyczna piosenka o rozstaniu, której towarzyszy zaskakujący teledysk. Występują w nim kukiełki, a główną rolę gra Puppet-Ed śpiewający o złamanym sercu. Akcję klipu umiejscowiono w Nowym Jorku, a wyreżyserowała go Emila Navy (m.in.Eminem, Rihanna).

Posłuchaj

Happier” pochodzi z doskonałego albumu Eda „÷” (Divide). Na całym świecie album sprzedał się w imponującym nakładzie ponad 14 mln egzemplarzy! Został też nagrodzony Grammy. W 2017 roku nie było na świecie artysty, który sprzedałby więcej płyt i singli niż Ed Sheeran. Z kolei utworu „Happier” w streamingu posłuchano do tej pory już  przeszło 400 mln razy. Anglik niedawno został nominowany do prestiżowych nagród Ivor Novello. Nominacje otrzymał za single „Castle On The Hill” i „Shape Of You”. Przypomnijmy, że 11 i 12 sierpnia Ed Sheeran wystąpi w Polsce. Koncerty odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie. Supportem Eda będzie jego przyjaciółka Anne-Marie.