Charlie Puth i jego nowy klip z gościnnym udziałem Kehlani!

Done For Me”- taki tytuł nosi najnowszy singiel z jednej z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Nowy album „Voicenotes” ukaże się na rynku już 11 maja tego roku.

Przed premierą płyty nominowany do Grammy Charlie Puth udostępnił klip do utworu „Done For Me”, który został nagrany w duecie z Kehlani. To przyjemnie kołysząca piosenka o wyraźnie zarysowanym rytmie, w której wokale Putha i Kehlani doskonale się uzupełniają.

Wcześniej z płyty „Voicenotes” poznaliśmy piosenki: „Attention”, która w USA i w Polsce ma status podwójnie platynowy, „How Long” oraz nastrojową „If You Leave Me Now”, nagraną z soulowym zespołem Boyz II Men.

Kehlani to utalentowana artystka z kręgu R&B, która pomimo swojego młodego wieku ma już na koncie m. in. nominację  do nagrody Grammy. Zanim została solistką, wchodziła w skład zespołu Poplyfe, który dotarł do finału talent show „America’s Got Talent”. Dzięki temu dziewczyna miała okazję zaśpiewać z jednym ze swoich największych idoli, Steviem Wonderem.

Płyta „Voicenotes” jest następczynią platynowej „Nine Track Mind” z 2016 roku. Album pierwotnie zapowiadany był na początek 2018 roku. Powodem przesunięcia daty premiery był… perfekcjonizm Charliego. Artysta uznał, że nie wszystko jest tak, jakby sobie tego życzył i premiera materiału została przesunięta na maj 2018. Tłumaczył to kilka miesięcy temu tak: „Sam zajmuję się produkcją, a to wymaga wiele. Z mojego punktu widzenia album jeszcze nie jest doskonały”.

Nowy album już teraz zapowiada się na jedną z największych premier 2018 roku, a utwór „Done For Me” jeszcze raz potwierdził, że Puth jest mistrzem tworzenia wpadających w ucho radiowych hitów