Zak Abel przedstawia klip do nowego singla „Love Song” – to nie jest typowa piosenka o miłości!

Premiera nowego singla i klipu „Love Song”
💙 To nie jest kolejna typowa piosenka o miłości! 💙
Zak Abel, jeden z najciekawszych młodych wokalistów na Wyspach Brytyjskich, zaprezentował teledysk do najnowszego singla „Love Song”.

Posłuchaj

Klip wyreżyserowała Ivana Bobic, znana ze współpracy, chociażby z Bloc Party. Widać w nim Zaka przemierzającego tanecznym krokiem opuszczone miasto w nocy i śpiewającego przejmującym, mocnym głosem. Artysta pracował nad piosenką z najlepszymi. Za produkcję odpowiada legendarny Steve Mac (m.in. Charli XCX, Ed Sheeran, One Direction).
Od premiery utwór odtworzono w serwisach streamingowych ponad 4 mln razy!

W 2017 roku Zak doczekał się premiery debiutanckiej płyty „Only When We’re Naked”. Połączył na niej soul, wpływy muzyki afrykańskiej i karaibskiej oraz współczesną elektronikę. Singlami promującymi album były „Unstable” oraz „All I Ever Do (Is Say Goodbye)”. Artysta podkreśla, że bardzo lubi pisać teksty w formie opowieści, jak tłumaczy „Ludzie lubią historie, bo pomagają im wyrazić to, co sami czują lub myślą”.

Zak Abel pojawił się niedawno w kolejnej części cyklu serwisu Deezer, nazwanego „Deezer Next”. Przedstawiani są w nim najbardziej obiecujący artyści, którym platforma wróży wielką karierę. Popularność Zaka wykroczyła już poza granice Wielkiej Brytanii. Wielu fanów ma we Francji, gdzie podczas gali rozdania nagród NRJ Music Awards wraz z Davidem Guettą wykonał utwór „2U”, a podziwiało to 5 mln widzów przed telewizorami i monitorami. Do dziś wszystkie piosenki Zaka Abla zostały odtworzone w streamingu aż 70 mln razy. Zak czerpie inspiracje z funku lat 70., zaś za cel postawił sobie połączenie za pomocą swojej muzyki tak wielu ludzi, jak to tylko będzie możliwe!