Knight Area – zobacz zapowiedź koncertowego DVD

Knight%20Area_Hyperlive%20dvd[2]
Do sieci trafiła właśnie zapowiedź „Hyperlive”, debiutanckiego wydawnictwa DVD holenderskiego zespołu Knight Area. Materiał został zarejestrowany w kwietniu br. w Kinoteatrze Rialto w Katowicach, a 13 listopada ukaże się na całym świecie nakładem Metal Mind Productions.

Przypomnijmy, Knight Area towarzyszył brytyjskiej formacji Arena podczas ich kwietniowych koncertów. Pierwsza wizyta w Polsce okazała się bardzo owocna, oprócz nagranego koncertu przysporzyła im bowiem rzeszę nowych fanów nad Wisłą. Knight Area prezentuje nowocześnie brzmiący, pełen przestrzeni i ciekawych melodii rock symfoniczny. Mistrzowskie wykonanie, idealnie skomponowane utwory, pełne zwrotów tempo – wszystko to sprawia, że płyt Holendrów słucha się z wielką przyjemnością. W Katowicach zespół zagrał pełnowymiarowy koncert skupiający się głównie na materiale z ich najnowszej, piątej studyjnej płyty „Hyperdrive”, ale nie zabrakło także kilku niespodzianek z poprzednich płyt Knight Area.
Autorem okładki „Hyperlive” DVD jest Gustavo Sazes, który ma na swoim koncie projekty dla takich zespołów jak Kamelot, Morbid Engel Amaranthe czy Gus G.
Knight Area – skład:
Mark Smit – wokal
Gerben Klazinga – klawisze
Mark Bogert – gitary
Peter Vink – gitara basowa
Pieter Van Hoorn – perkusja
Knight Area – strona oficjalna: