Kleszcz & DiNO – „Latarnia morska” już na MaxFloRecTV!

Zdjęcie i projekt – Łukasz Siekanowicz

 

Dziś (24.04) na MaxFloRecTV dopływamy do 10. już wizualizacji promującej „Cyrk na qłq” duetu Kleszcz & DiNO. Kolejny obraz promujący jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Polsce (pierwsza dwudziestka na OLiS-ie) towarzyszy „Latarni morskiej”. W najbliższą środę (26.04) w sieci pojawić ma się z kolei numer z gościnnym udziałem Buki

Za realizację poniższego wideo odpowiada Kleszcz, w przypadku klipów działający pod pseudonimem Sick Works. Producentem muzycznym utworu jest DiNO.

Latarnia morska” to ostatnia pozycja na trackliście „Cyrku na qłq”. Nie jest to jednak ostatnia animacja promująca album, która trafi na MaxFloRecTV. Przed nami jeszcze 4 wizualizacje. Najbliższa premiera już w środę, 26.04. Będzie to tzw. wideoodsłuch utworu pt. „Peter Pan”, w którym na feacie pojawia się Buka.

Aby być na bieżąco z każdą premierą spod szyldu MaxFloRec, polecamy śledzić nasz serwis i subskrybować MaxFloRecTV na YT (kliknij tutaj, aby rozpocząć subskrypcję: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1).

Płyta „Cyrk na qłq” dostępna jest m.in. w sklepach sieci Empik w całej Polsce, a także na https://maxflosklep.pl/pl/searchquery/cyrk/1/phot/5?url=cyrk.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)