Przebojowy album duetu Third Party | Third Party – Hope

Znakomite występy, w najpopularniejszych klubach i na największych festiwalach. Trzy single, z milionami odtworzeń w serwisach cyfrowych. Przedstawiamy krążek „Hope”, debiutancki materiał Third Party, duetu który ostatnio mocno namieszał na scenie klubowej.

 

Zdaniem wielu, rok 2017 będzie należał właśnie do nich. Brzmieniem, kojarzeni są ze słynnym trio Swedish House Mafia, ale jak sami twierdzą, ich muzyka inspirowana jest twórczością Daft Punk oraz Chemical Brothers. Po wydaniu trzech przebojowych singli „Waiting”, „Live Forever” i „Have No Fear”, które zdominowały globalne playlisty i festiwale, przyszedł czas na pierwszy studyjny album Brytyjczyków.

Wydawnictwo pt. „Hope” udowadnia, że Third Party to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych duetów na scenie klubowej. Składa się ono z 11 niezwykle ciekawych, energetycznych utworów w stylu progressive house, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Harry Bass i Jonathan Macaire, to nie tylko świetni DJ’e i artyści, wprowadzający powiew świeżości do muzyki tanecznej. Są również założycielami rewelacyjnie prosperującego labela Release Records, gdzie promują swoje chwytliwe, melodyjne produkcje. Współpracują z najpopularniejszymi kolegami po fachu, takimi jak Martin Garrix. Ich kolaboracja „Lions In The Wild”, to jeden z mocniejszych punktów tego albumu.

Debiut, na który trzeba zwrócić uwagę!

Tracklista:

 1. Without You
 2. Live Forever
 3. Veins
 4. Guiding Light (feat. Fran Garcia)
 5. Arrival
 6. Waiting
 7. Get Back
 8. Lions In The Wild (with Martin Garrix)
 9. Hurt
 10. Have No Fear
 11. Everyday Of My Life (VIP Mix)

 

PREMIERA: 21.04.2017, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

www.sonymusic.pl