Nowe video Beth Hart!

14 października ubiegłego roku miała miejsce premiera najnowszego krążka Beth Hart, zatytułowanego „Fire On The Floor”. Dziś Beth prezentuje lyric video do pierwszego utworu na płycie , „Jazz Man”, które można obejrzeć pod tym adresem:

 

Tej nominowanej do Grammy, niezwykle utalentowanej artystki nie trzeba przedstawiać. Jej trwająca od ponad 20 lat muzyczna kariera to nieustające pasmo sukcesów – zarówno albumy solowe, jak i liczne efekty współpracy z innymi wykonawcami, ale także niezwykle żywiołowe koncerty, cieszą się od zawsze ogromnym zainteresowaniem.

Do współpracy nad ostatnim krążkiem Beth zaangażowała producenta Olivera Leibera. Sesja nagraniowa odbyła się w jego domowym studio w Toluca Lake, a w skład zespołu, który towarzyszy artystce wchodzą: Michael Landau (gitara), Waddy Wachtel (gitara), Brian Allen (bas), Rick Marotta (perkusja), Jim Cox (klawisze), Dean Parks (gitara akustyczna) oraz Ivan Neville (organy).

W lipcu bieżącego roku artystka pojawi się na dwóch koncertach w Polsce: 16.07 wystąpi w łódzkim klubie Wytwórnia, a 18.07 w Katowicach, w Mieście Ogrodów.

 

Album „Fire On The Floor” można zamawiać tutaj:

 

http://www.mystic.pl/produkty.htm?search_text=beth+hart+fire