To będzie kolejny hit! Dua Lipa prezentuje singla „Lost In Your Light” feat. Miguel

U Dua Lipy dobre wiadomości zdają się chodzić parami, czasami nawet trójkami. Niedawno dowiedzieliśmy się, że artystka wystąpi na Glastonbury. Wcześniej ogłosiła swój pierwszy występ w Polsce, podczas gdyńskiego Open’era. Teraz możemy podzielić się radosnym newsem o kolejnym singlu pięknej piosenkarki. Jest nim piosenka „Lost In Your Light”. Poznaliśmy również tracklistę imiennej, debiutanckiej płyty młodej gwiazdy!

Album „Dua Lipa” ukaże się 2 czerwca 2017 roku. Do tej pory promowały go hity „Be The One”, „Hotter Than Hell”, „Blow Your Mind (Mwah)”.

Teraz przyszła pora na piosenkę „Lost In Your Light”, w której gościnnie wspiera Duę amerykański wokalista z kręgu R&B/neo soul Miguel, którego porównuje się do Prince’a i Babyface’a. Utworu można posłuchać tutaj:

Dua Lipa podała właśnie pełną tracklistę płytowego debiutu. Wśród 17 piosenek znalazła się powstała we współpracy z Chrisem Martinem z Coldplay „Homesick”.

Podczas nagrywania debiutanckiej płyty Dua Lipa skorzystała ze wsparcia kilku doświadczonych i uznanych kompozytorów oraz producentów, wśród których są: Stephen „KOZ” Kozmeniuk (Kendrick Lamar, Nicki Minaj), laureat Grammy Emile Haynie (Lana Del Rey, FKA Twigs), Nineteen85 (Drake, Majid Jordan) i Jon Levine (Drake, Nelly Furtado). Utwory nagrywano w Nowym Jorku, Londynie, Los Angeles i Toronto. Dua jest współautorką wszystkich utworów na debiucie.

Warto przypomnieć, że piękna 21-latka o kosowskich i albańskich korzeniach, wystąpi po raz pierwszy w Polsce! Stanie się to zaledwie kilkanaście dni po premierze jej debiutanckiej płyty, podczas festiwalu Open’er 2017, który odbędzie się od 28 czerwca do 1 lipca w Gdyni, na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Do tej pory Dua Lipa sprzedała ponad 3,4 mln singli na świecie. Ma też na koncie nagrodę European Border Breakers Award oraz nominację do BRIT Awards w kategorii „Critic’s Choice Award”.

Tracklista:

1. Genesis

2. Lost In Your Light ft. Miguel

3. Hotter Than Hell

4. Be The One

5. IDGAF

6. Blow Your Mind (Mwah)

7. Garden

8. No Goodbyes

9. Thinking 'Bout You

10. New Rules

11. Begging

12. Homesick

Deluxe:

13. Dreams

14. Room For 2

15. New Love

16. Bad Together

17. Last Dance

POSŁUCHAJ