Kleszcz & DiNO z koncertowym klipem na MaxFloRecTV

Kleszcz podczas koncertu w CK Wiatrak w Zabrzu (8.04.2017). Kadr z teledysku do TORNAD. Źródło – MaxFloRecTV

 

Wczoraj (19.04) w ramach wideoprezentacji płyty „Cyrk na qłq” Kleszcza & DiNO do sieci trafił klip do numeru „Tornada”. Wideo powstało 8.04 podczas premierowego koncertu w CK Wiatrak w Zabrzu. Ostrzegamy – ten materiał posiada spory ładunek energetyczny!

Kleszcz & DiNO przebywają właśnie w Warszawie, gdzie promują swój 2. wspólny album. Już jutro (czwartek) rapersko-producencki duet odwiedzi stołeczny Empik przy ul. Nowy Świat 15/17. Spotkanie autorskie rozpocznie się o godz. 18. Intensywna promocja płyty nie przeszkadza jednak artystom w przygotowywaniu niespodzianek dla fanów. Dziś (środa) Kleszcz & DiNO uraczyli nas wizualizacją kolejnego utworu z „Cyrku na qłq”. Wideo towarzyszy „Tornadom”, 5. utworowi na trackliście. Tym razem to pełnoprawny, koncertowy teledysk.

Powyższy klip stworzony został na bazie zdjęć koncertowych sprzed niespełna 2 tygodni. To premierowy występ Kleszcza & DiNO okiem Radosława Beresia z Ace of Art, Aleksandra „Koprucha” Kozłowskiego z Przedmarańczy oraz Wojciecha Lubojańskiego i Rafała Peikerta. Montażem wideo zajął się sam Kleszcz działający pod szyldem Sick Works. Warto dodać, że za energetyczną, gitarową partię w „Tornadach” odpowiedzialny jest Łukasz Palutek.

Cyrk na qłq” to już 2. po „HorRYM JESTem” płyta duetu Kleszcz & DiNO. Jest jeszcze bardziej magiczna i baśniowa niż ta pierwsza. Zawiera 14 premierowych utworów. Na MaxFloRecTV zaprezentowanych zostało już 9 z nich. Aby nie przegapić kolejnych wizualizacji, polecamy śledzić naszego fanpage’a (https://www.fb.com/maxflorec)  oraz subskrybować kanał MaxFlo na YT (kliknij tutaj, aby być na bieżąco: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1).

Nowe wydawnictwo Kleszcza & DiNO ukazało się 7.04. Dostępne jest w Empikach w całej Polsce oraz w MaxFloSklepie pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/searchquery/cyrk/1/phot/5?url=cyrk. Patronat medialny nad krążkiem sprawują: Interia, Hip-hop.pl, Anywhere.pl, Rap-news.eu, tygodnik „Przegląd”, portal RapDuma, Empik i Hip Hop TV. Mecenatem objęła go Legalna Kultura.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)