Debiutancki krążek projektu The Thrillseekers – Escape

Wydawnictwo, na które fani muzyki elektronicznej czekali prawie dwie dekady. Album pt. „Escape” to dzieło kompletne, pełne niezwykle klimatycznych i emocjonalnych produkcji. Debiutancki materiał The Thrillseekers dowodzi, że trance wciąż ma się dobrze!

W 1999 roku, światło dzienne ujrzał utwór pt. „Synaesthesia”. Ten debiutancki singiel projektu The Thrillseekers, okazał się klubowym hitem oraz jedną z najważniejszych produkcji w historii muzyki trance. Z podobnym entuzjazmem zostały przyjęte kolejne, czyli „Escape” i „By Your Side”. Dzięki wsparciu światowej sławy DJ’ów, odpowiadający za nie Steve Helstrip, stał się postacią znaną i rozpoznawalną na całym globie.

Dziś, po 18 latach aktywności na scenie klubowej, przyszedł czas na pierwszy, pełnowymiarowy album Brytyjczyka, który w swojej długoletniej karierze występował także pod aliasami Rapid Eye, En Motion oraz Hydra. Wydawnictwo „Escape”, ukazuje się nakładem wytwórni Future Sound Of Egypt i zawiera 12 perfekcyjnie dopracowanych kompozycji. Od nostalgicznego downtempo, po energetyczny trance. Steve bardzo umiejętnie wprowadza nas w klimat swojej pięknej podróży, będącej muzyczną ucieczką od codzienności. Pomagają mu w tym znakomite wokalistki Shannon Hurley, Gina Dootson, Katherine Amy oraz Stine Grove.

Materiał gwarantujący emocje na najwyższym poziomie. Warto było tyle czekać!

 

Tracklista:

 1. In These Arms
 2. Stay (Here With Me) (with Shannon Hurley)
 3. Without You (with Gina Dootson)
 4. Amber (The Thrillseekers pres. Hydra)
 5. How Will I Know (with Stine Grove)
 6. For All That You Are
 7. Anywhere With You (with Stine Grove)
 8. I Gotta Let You Know (with Katherine Amy)
 9. Love Me For A Day (with Shannon Hurley)
 10. Halcyon 2016
 11. Escape (2016 Album Mix)
 12. Where Are You Now (with Stine Grove)

 

PREMIERA: 14.04.2017, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

 

www.sonymusic.pl