Kleszcz & DiNO: „Żyletą tą” na MaxFloRecTV

Projekt – Łukasz Siekanowicz

 

W Lany Poniedziałek (17.04) na MaxFloRecTV pojawił się kolejny numer z „Cyrku na qłq” Kleszcza & DiNO. Nowa wizualizacja w ramach odsłuchu płyty na YT towarzyszy utworowi pt. „Żyletą tą”

Żyletą tą” to 3. numer na cyrkowym kole Kleszcza & DiNO. Na MaxFloRecTV stanowi z kolei 8. już wideoodsłonę albumu „Cyrk na qłq”. Realizacji klipu do tego „kobiecego” utworu podjęła się grupa Tworzywo. Za bit odpowiada oczywiście DiNO. Mixem i masteringiem numeru zajął się Kwazar.

Wydawnictwo pt. „Cyrk na qłq” na sklepowe półki trafiło w tym miesiącu, dokładnie 7 kwietnia. Dostępne jest ono m.in. w Empiku oraz na https://maxflosklep.pl/pl/p/DELUXE-Kleszcz-DiNO-Cyrk-na-QLQ-/801. Płytę promuje aż 6 singli: „4 ściany wyobraźni”, „Między piekłem a niebem”, „Freak show”, „Nie płacz”, „Bajka o kolorach” i „Ziemski teatr”. Gościnnie na krążku pojawiają się: Rahim, Buka oraz Kopruch.

Kleszcz & DiNO przygotowali dla swoich fanów odsłuch całej płyty w formie obrazkowej. Oznacza to, że każdemu utworowi z albumu towarzyszyć ma jakaś wizualizacja. Kolejna niespodzianka wideo już jutro, 19.04 (środa), po południu na MaxFloRecTV. Aby nie przegapić premiery, najlepiej subskrybować kanał, klikając tutaj: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)