Premiera płyty Sayes „Marzyciel”

sayes_okladka_mini

28 października to data premiery debiutanckiego albumu tarnowskiej grupy Sayes pt. „Marzyciel”.

SAYES powstał w 2009 roku z połączenia sił uczniów słynnej tarnowskiej Szkoły Muzyków Rockowych. Wrażliwość muzyczna zespołu inspirowana jest Placebo, Queens of the Stone Age, Interpol. Pod ich wpływem powstały numery takie jak „Salem” i „Ostatni Raz”, które pozwoliły Sayes odnieść pierwsze duże sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Zostali finalistami konkursu Zrób Głośniej portalu T-Mobile Music oraz Zrób Głośniej na T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu.  Doszli do półfinałów programu Must Be The Music – Tylko Muzyka, zagrali na scenie z takimi artystami jak Brodka, Dawid Podsiało, Myslovitz czy Cool Kids of Death.

 

Sayes grają indie rocka z polskimi tekstami, co jest wielkim plusem ich debiutanckiej płyty.   11 utworów na płycie to opowieść o wszystkich blaskach i cieniach miłości. Płytę promują single „Wymyślę Cię” i „Oceany”.

Teledysk do „Wymyślę Cię”


Official Audio „Oceany”


Zespół Sayes tworzą Kamil Juszczyk, który jest liderem, autorem muzyki, producentem oraz autorem tekstów, Mateusz Juszczyk – perkusja, Grzegorz Sipiora – gitara basowa oraz Krzysztof Potok – gitara.

 

TRACK LISTA

1. Marzyciel

2. Zwykły dzień

3. Wymyślę Cię

4. Wszystko, czego chcę

5. Od nowa

6. Dla mnie jesteś wszystkim

7. Oceany

8. Kochanka

9. Prosto w twarz

10. Nie chcę tego

11. Zasłaniam twarz