Dawid Podsiadło łamie zasady gry. Zobacz jego nowy teledysk z Bogusławem Lindą

– Z gotowych ścieżek nie korzystam przecież. Sam wiem dobrze, czego chcę – śpiewa Dawid Podsiadło w swojej nowej piosence „O drodze do”. Utwór powstał w ramach kolejnej odsłony kampanii „Rób to, w co wierzysz” marki Johnnie Walker. Do piosenki zrealizowano teledysk, w którym pojawiają się ikona polskiego kina Bogusław Linda oraz legenda polskiego rapu – Sokół. Zobaczcie sami, w jaki sposób Dawidowi udaje się osiągnąć obrany cel.

– Jak pisałem utwór do projektu „Rób to, w co wierzysz”, to wiedziałem, że ma być on dynamiczny i gitarowy. Pełen wyobrażenia o rockandrollowym utworze – mówi o piosence „O drodze do” Dawid Podsiadło. Czy mu się udało? Przekonajcie się sami pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=CIDSEsZ4oe8

W teledysku do utworu „O drodze do” wokaliście towarzyszy Bogusław Linda. – Z Dawidem pracuje się dosyć trudno, ponieważ jest strasznie utalentowanym gościem – mówi aktor o koledze z planu.

– Dawid to absolutna czołówka, co potwierdza m.in. ostatni numer i klip z udziałem Bogusława Lindy. Cieszę się, że będzie szansa na współpracę z artystą z tak odległego mi bieguna polskiej sceny muzycznej. Będzie miazga – podsumowuje Sokół, zapowiadając jednocześnie dalsze działania z Podsiadło.

Autorem tekstu piosenki „O drodze do” jest Dawid Podsiadło, natomiast muzykę skomponował razem z Olkiem Świerkotem. Teledysk do piosenki wyreżyserował Marcin Filipek.