Ray Wilson „Makes me think of Home” – nowa płyta 7 października

2eaa4799-ba5e-4a4a-ba42-17d786e7c98a

Ray Wilson – kolejna premiera już wkrótce

Amen To That – pierwszy teledysk promujący płytę Makes Me Think Of Home

 

Makes Me Think Of Home” to kolejny solowy, studyjny album frontmana Stiltskin i Genesis, Raya Wilsona. Zapowiedziany na 7 października, ukazuje się niedługo po premierze akustycznej płyty „Song For A Friend”, która na półki sklepowe trafiła wiosną tego roku, zbierając bardzo pozytywne recenzje.

„Makes Me Think Of Home” przynosi mieszankę muzyki popowej, rockowej i progresywnej, naznaczonej charakterystycznym wokalem. Album porusza temat radości z wolności, którą możemy się cieszyć i którą ze strachu przez samotnością, bierzemy za pewnik – mówi o swoim nowym dziele Ray Wilson. Podkreśla niedoskonałości, które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi i przypomina o tym, że nie powinniśmy się ich bać, tylko je zaakceptować. Sięgając po słowa Leonarda Cohena: „There is a crack in everything. That’s how the light gets in” („We wszystkim są pęknięcia. Tak wpada światło”). 

Na płycie nie zabrakło również subtelnego poczucia humoru, czego dowodem jest singlowa piosenka Amen To That. Towarzyszy jej teledysk, w którym Ray wykazuje się umiejętnościami aktorskimi, wcielając się w różne postacie wykonujące niezwykłe zawody. Podczas intensywnych siedmiu dni zdjęciowych, powstał teledysk pokazujący Raya od zupełnie niespodziewanej strony. Zobaczcie sami.

 

Zobacz klip Raya Wilsona „Amen to that”