Silver pełen optymizmu patrzy w przyszłość – PREMIERA

silver

„Za wszystkie lata” to tytuł najnowszego singla przedstawiciela trójmiejskiej wytwórni Soul Records – Silvera.

Utwór zapowiada album, który zatytułowany będzie „Hołd dla ulic”, a ukaże się jeszcze w tym roku. Do nagrania powstał teledysk:

W tym – jakby wydawało się luźnym i pozytywnym kawałku – artysta wspomina momenty z dzieciństwa czy młodości, motywuje również do działania, skłania, aby nigdy nie poddawać się – lecę dalej, choć nie raz się bałem, a gdy była lipa, to po upadku wstałem – rapuje.

Zmieniają się bowiem czasy, o przeszłości trzeba pamiętać ale nie oglądać się za nią, w przyszłość należy patrzeć pełnym optymizmu i nie zapominać, by być dobrym człowiekiem: To nie to samo, czas wiele pozmieniał, lecz tak jak wtedy, dalej żyje ta nadzieja – by być szczęśliwym i walczyć o marzenia, by być uczciwym i bliskich doceniać!

Utwór jest też swego rodzaju hołdem dla ulic, a autor przedstawia siebie jako lokalnego patriotę. Jak sam twierdzi: pamięta z jakich wywodzi się miejsc.

Kamil Stanek, znany jako Silver, pochodzi z Gdańska. Raper zadebiutował w 2008 r. Na swoim koncie ma dwie płyty. Obecnie pracuje nad materiałem na trzeci krążek.

 

„Za wszystkie lata” w sklepach z muzyką cyfrową: http://www.soundline.biz/SilverZaWszystkieLata/