„Mój hip hop” – Biak x HWR z nowym klipem

Biak & HWR - Mój hip hop [okladka]

Biak & HWR – Mój hip hop [okladka]

W miniony wtorek, 15.03, na kanale MaxFloRecTV pojawił się nowy klip Biaka & HWR-a. Towarzyszy on utworowi pt. „Mój hip hop”. Nakręcony został w rodzinnym mieście artystów, Gliwicach. Wideo promuje płytę „The Winners”, która ukazała się na początku tego roku. Czym dla duetu Biak (MC) & HWR (producent) jest hip-hop?

Mój hip hop” to kolejny po tytułowym „The Winners” (ft. Lilu), „Gotowym na wszystko” (ft. Kotzi) , „Sadze” i „Podnieś do góry broń” dowód na to, co podkreślą Biak & HWR – ich wspólna płyta to „prawdziwy” rap i szczery przekaz. Sprawdźcie klasyczny hip-hop w ich wydaniu!

Za reżyserię, montaż i zdjęcia do powyższego klipu odpowiada firma BC Records. W wizualizacji ukazane zostały Gliwice. To rodzinne i aktualne miasto Biaka & HWR-a. Jest ono nieodłączną częścią ich inspiracji – tam się wychowali, tam żyją, tam tworzą. Autorem bitu jest oczywiście DJ HWR. „Mój hip hop” nie brzmiałby jednak tak charakterystycznie, gdyby nie DJ Eprom. Dokonał on miksu i masteringu tego utworu, jak i całego albumu, przy użyciu analogowych maszyn oraz taśmy.

Singiel „Mój hip hop” zamówić można w wersji cyfrowej m.in. na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść: http://sklep.maxflo.pl/pl/p/Biak-x-HWR-Moj-hip-hop/695).

Wydawcą albumu „The Winners” jest MaxFloRec. W wersji cyfrowej płyta dostępna jest m.in. na: sklep.maxflo.pl (kliknij, aby zamówić: http://sklep.maxflo.pl/pl/p/Biak-x-HWR-The-Winners-MP3/686), empik.com, iTunes.com, w Google Play oraz w innych, dobrych sklepach internetowych. Odsłuch krążka możliwy jest na kanale MaxFloRecTV oraz w serwisach streamingowych (Tidal, Spotify, Deezer).

Patronat medialny nad wydawnictwem sprawują: Interia, TVP3 Katowice, Popkiller.pl,
Hip-hop.pl, RapDuma.pl, Freestyle.pl, FabrykaZespolow.pl, Muzykoholicy.pl, Brudnepoludnie.pl, Rap-news.eu, Biznes-music.pl i Surfblog.pl. Mecenatem objęła
go fundacja Legalna Kultura.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)