Ania Dąbrowska przedpremierowo dla fanów

W Studiu U22 odbył się przedpremierowy odsłuch najnowszego wydawnictwa Ani Dąbrowskiej – „Dla naiwnych marzycieli”. Gośćmi spotkania byli zwycięzcy konkursów organizowanych przez partnerów Sony Music Polska. Z okazji premiery swojej nowej płyty, wokalistka przygotowała dla platformy muzyczno-rozrywkowej TIDAL specjalną playlistę, której można posłuchać klikając tutaj.

Premiera najnowszego albumu Ani Dąbrowskiej została zaplanowana na 4 marca. Z tej okazji, zaproszeni goście mogli przedpremierowo wysłuchać utworów z nadchodzącego wydawnictwa w towarzystwie artystki, na wieczorze muzycznym w Studiu U22. Na odsłuch zostało zaproszonych 20 fanów wokalistki – zwycięzców konkursów partnerów Sony Music: Radio Zet, portal CGM.pl oraz fanklub artystki.

Ania Dąbrowska przygotowała playlistę dla TIDALA składającą się z utworów, które miały wpływ na powstanie nowego wydawnictwa oraz tych, które są jej ulubionymi. Inspiracjami dla wokalistki były między innymi „Adventure Of a Lifetime” z ostatniej płyty zespołu Coldplay, a także „Formation” Beyoncé. Na playliście znalazły się też utwory artystów takich jak: Kendrick Lamar, James Blake, Duke Dumont, czy Electric Light Orchestra. Cała playlista jest już dostępna w TIDALU pod tym adresem http://tidal.com/playlist/f40d22a4-fbbe-449d-8101-8a80b44ab39d

Za szóstą płytę artystki jest odpowiedzialny jej nowy producent – Aleksander Kowalski, w środowisku muzycznym znany jako Czarny HiFi. Współpracował m.in. z Sokołem i Marysią Starostą, Izą Lach, Fiszem oraz KęKę.

###

O TIDALU

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 100 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.