OKRZYKNIĘTO JĄ„NOWĄ MAJKĄ JEŻOWSKĄ”! CIOCIA AGA PODBIJA SERCA MAŁYCH I DUŻYCH SŁUCHACZY

Ciocia Aga to bezapelacyjnie fenomen na rynku piosenki dziecięcej! Bezwarunkowo kocha dzieci i muzykę a owocem tej miłości są piosenki, których ilość na dziś wystarczy na trzy albumy długogrające. Po udanym debiucie telewizyjnym z utworem „Kolorowe święta” w DD TVN media okrzyknęły ją … „nową Majką Jeżowską”. Kanał Cioci Agi na YouTube w krótkim czasie uzyskał blisko 40 tys.subskrypcji, a każdy singiel to dziesiątki i setki tysięcy odtworzeń. Właśnie ukazał się najnowszy singiel tej nietuzinkowej artystki zatytułowany „Ciocia Aga”. 

Słuchaj w streamie:https://e-muzyka.ffm.to/ciociaagaciociaaga

Za warstwę tekstową piosenek odpowiada sama Ciocia Aga, muzycznie natomiast współpracuje z cenionymi muzykami: Tomkiem Lubertem (kompozycje), Robert Sadowski (kompozycje, produkcja).
Nagrania, mix i mastering to dzieło Marcina„Małego” Górnego związanego z wieloma uznanymi artystami polskiej sceny muzycznej, min. Kubą Badachem, zespołem Poluzjanci czy Natalią Kukulską. 

Po serii animowanych klipów przyszedł czas, aby wszyscy poznali Ciocię Agę! Za realizację teledysku z Ciocią Agą w roli głównej odpowiada: Filip Wendlandze Smoła Studio.

Zobacz klip: 

Ciocia Aga (Agnieszka Sadowska) – wokalistka i autorka tekstów. Przez lata na gruncie wokalnym współpracowała z wieloma fantastycznymi artystami polskiej sceny muzycznej: Martą Cugier i Grzegorzem Stróżniak z zespołu Lombard, Kapelą Ciupaga, Antkiem Smykiewiczem, Tomkiem Lubertem, Grzegorzem Wilk, Tomkiem Karolakiem (chórzystka w singlu „Święta bez Ciebie„) czy Andrzejem Krzywym (chórzystka w singlu „Gdy idą święta„). 

Z miłości do dzieci zapoczątkowała projekt Ciocia Aga. Po serii świetnie przyjętych singli: „Rodzinę świetną mam” „Lato jest już tu„, „Baw się z nami baw” wraz z zespołem przygotowuje się do koncertów. Jej zespół tworzą tacy muzycy jak: Robert Sadowski – klawisze, Kuba Frydrych – gitary, Maciej Muraszko – perkusja, Bartek Werachowski – bass, Kasia Pawlak – chórki, czyli muzycy, którzy przez lata pracowali z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej – panowie tworzyli min. projekt Maćka Maleńczuka Psychodancing a obecnie związani ze Stanisławą Celińską. Kasię możecie kojarzyć ze składu koncertowego Sylwii Grzeszczak.

Na wiosnę możemy spodziewać się również pierwszego albumu Cioci Agi zatytułowanego „Ciocia Aga – Piosenki dla dzieci”.

Ciocia Aga w socialach: 

Facebook: https://www.facebook.com/CiociaAgaPiosenki

Instagram: https://www.instagram.com/ciociaaga_piosenki

TikTok: https://www.tiktok.com/@ciocia__aga

Słuchaj Cioci Agi:

KanałYT: https://www.youtube.com/@CiociaAga_piosenki

Spotify: https://e-muzyka.ffm.to/ciociaagaciociaaga?fbclid=IwAR0KvuY-yGnjvr7SLAdkFpudkTIbFnsCghzC-TsYGcj9-LcOi_wlm2r12so


Zobacz wcześniejsze klipy: