MYRATH: trzeci singiel zapowiadający album „Karma”!

Zespół Myrath zaprezentował teledysk do trzeciego singla zapowiadającego album „Karma”. „Into the Light” to pełen emocji utwór, który może być pomostem do wewnętrznego spokoju słuchacza.

Myrath konsekwentnie przesuwa granice metalu i podbija serca fanów na całym świecie swoim charakterystycznym brzmieniem. „Karma” to charakterystyczna dla Myrath mieszanka metalu progresywnego i bliskowschodnich dźwięków. Od „To The Stars”, utworu otwierającego płytę,  po urzekająco piękny „Child Of Prophecy” – ten album zabierze słuchaczy w teatralną podróż przez świat mitów i legend. Nowe utwory ukazują muzyczną wirtuozerię i kreatywność, które uczyniły Myrath jednym z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych zespołów metalowych. 

„Pochodzący  z Tunezji Myrath jest prawdopodobnie najbardziej niedocenianym zespołem w historii. Ich nowy album naprawdę mnie ekscytuje – mają w sobie coś świeżego i są świetni na scenie. Zagrali na małej scenie w Wacken, gdzie nikt nie przynosi więcej niż gitary i wzmacniacze. Oni przywieźli sprzęt na dwóch ciężarówkach. To było niesamowite!” – tak mówi o Myrath Pär Sundström z zespołu Sabaton.

Lista utworów: 

1. To The Stars

2. Into The Light

3. Candles Cry

4. Let It Go

5. Words Are Failing

6. The Wheel Of Time

7. Temple Walls

8. Child Of Prophecy

9. The Empire 

10. Heroes

11. Carry On

Album „Karma” ukaże się 8 marca.